اخبار مهم

کشف محموله سنگین شیشه از یکدستگاه تریلی توسط مرزبانان هنگ تایباد

کد خبر : 58225

فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی از کشف محموله سنگین شیشه توسط مرزبانان هنگ تایباد در نقطه صفر مرزی خبر داد.

به گزارش صبح مشهد، سرتیپ دوم مجید شجاع فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی در تشریح این خبر گفت: در راستای برخورد قاطع و قانونی با ورود مواد مخدر به کشور مرزبانان هنگ تایباد با اشراف اطلاعاتی و عملیاتی موفق به کشف مقادیر قابل توجی مواد مخدر از نوع شیشه شدند.

سردار شجاع در ادامه تصریح کرد :مرزبانان این فرماندهی مستقر در پست کنترل و مراقبت مرزی دوغارون در حین کنترل خودروهای ورودی به یک دستگاه خودروی تریلی مشکوک و خودروی مورد نطر را مورد بازرسی قرار می دهند.

این مقام مسئول در مرزبانی استان در ادامه تصریح کرد : مرزبانان هنگ تایباد در بازرسی از این خودرو موفق شدند ۵۱۲ کیلوگرم شیشه و ۵۴ کیلوگرم هروئین را که بطرز بسیار ماهرانه‌ای جاساز شده بود را کشف نمایند.

سردار شجاع با اشاره به دستگیری یک قاچاقچی مواد مخدر، عنوان داشت : مرزبانان ضمن توقیف خودرو، مواد مخدر مکشوفه بوزن ۵۶۶ کیلوگرم را به همراه قاچاقچی مواد مخدر تحویل مراجع قضایی دادند.

فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی در پایان از زحمات شبانه روزی مرزبانان بویژه عوامل دخیل در این عملیات قدردانی نمود و عنوان داشت : ورود مواد مخدر بویژه شیشه ضربه ای سخت به جوانان کشور وارد می کند لذا مرزبانان این فرماندهی با تلاش بی وقفه با هرگونه تجاوز و قاچاق مواد مخدر به خاک کشور مقتدرانه و قاطعانه برخورد می نمایند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − 13 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن