اخبار مهم

آزار شیطانی دختر جوان به بهانه استخدام منشی

کد خبر : 39510

رئیس شرکت به بهانه مصاحبه کاری و پس از خوراندن یک فنجان چای که من نمی‌دانستم در آن مواد خواب‌آور وجود دارد مرا بی‌هوش و به من تعرض کرد.
رئیس یک شرکت بازرگانی که به بهانه استخدام منشی به دختر جوانی تعرض کرده بود از سوی قضات شعبه یکم دادگاه کیفری استان البرز بازداشت شد.

به گزارش صبح مشهد به نوشته روزنامه ایران، رسیدگی به این پرونده به دنبال شکایت دختر ۲۴ ساله‌ای به نام مینا به اداره پلیس آگاهی استان البرز شروع شد. این دختر جوان با مراجعه به اداره پلیس گفت: با دیدن آگهی استخدام منشی در یک شرکت بازرگانی به آنجا مراجعه کردم اما رئیس شرکت به بهانه مصاحبه کاری و پس از خوراندن یک فنجان چای که من نمی‌دانستم در آن مواد خواب‌آور وجود دارد مرا بی‌هوش و به من تعرض کرد.

درپی اظهارات این دختر جوان و تأیید مدارک پزشکی قانونی مرد ۶۱ ساله دستگیر شد.

وی پس از دستگیری به شعبه یکم دادگاه کیفری استان البرز منتقل شد و تحت بازجویی قرار گرفت. در آغاز جلسه دختر جوان به عنوان شاکی این پرونده در برابر قضات ایستاد و با اشاره به متهم گفت این فرد زمانی که من برای استخدام به دفترش مراجعه کرده بودم مرا بی‌هوش کرد و مورد آزار و اذیت قرار داد. حالا از قضات دادگاه می‌خوام او را به اشد مجازات محکوم کنند.

انکار اتهام
سپس متهم به دستور رئیس دادگاه پشت میز محاکمه ایستاد و گفت: من اتهام خود را قبول ندارم این دختر سعی دارد از من اخاذی کند. آنگاه قاضی قرص‌های خواب‌آوری که مأموران پلیس از دفتر او پیدا کرده بودند را به متهم نشان داد و گفت: این قرص‌ها را برای چه در محل کارت نگه می‌داشتی؟

متهم که ترسیده بود منکر شد و گفت که قرص‌ها مال من نیست. اما در ادامه با توجه به مدارک کشف شده از محل کار متهم دستور بازداشت وی برای تحقیقات بیشتر صادر شد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × دو =

دکمه بازگشت به بالا
بستن