اخبار مهم

کشف بیش از ۶۷ کیلوگرم مواد افیونی و دستگیری ۳ قاچاقچی توسط مرزبانان هنگ تایباد 

کد خبر : 56102

فرمانده مرزبانی خراسان رضوی گفت: در راستای انسداد نوار مرز و جلوگیری از ورود مواد مخدر به کشور مرزبانان هنگ تایباد موفق شدند مقادیری مواد مخدر از نوع شیشه و تریاک را کشف نمایند.

به گزارش صبح مشهد، سردار مجید شجاع در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد:  مرزبانان هنگ تایباد در رصد مرزهای حوزه استحفاظی تحرکاتی در آنسوی مرز را مشاهده و بلافاصله اقدامات فنی را در جهت برخورد با ورود احتمالی قاچاقچیان انجام دادند.

وی افزود : مرزبانان هنگ تایباد با استفاده از تجهیزات اپتیکی موفق شدند ۲ قاچاقچی مواد مخدر را دستگیر و از ناحیه آنها ۲ کوله مواد مخدر بوزن ۴۷ کیلو و ۸۰۰ گرم از نوع شیشه و تریاک کشف نمایند.

سردار شجاع در ادامه از کشف ۲۰ کیلوگرم مواد افیونی در عملیاتی دیگر خبر داد و تصریح کرد: مرزبانان هنگ تایباد در حین کنترل خودرو های ورودی به کشور موفق شدند ۲۰ کیلو و ۵۰۰ گرم مواد مخدر از نوع شیشه را از یک خودروی تریلی کشف نمایند.

این مقام مسئول در ادامه تصریح کرد : مرزبانان ضمن توقیف خودرو، راننده آن را دستگیر و تحویل مراجع قضایی دادند.

فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی در پایان با قدردانی از همرزمان خود گفت : مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر و جلوگیری از ورود این بلای خانمان سوز اقدام بسیار ارزشمندی است که در امنیت پایدار کشور تاثیرگذار است.

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + 17 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن