استانی

حل مشکل ۴ واحد تولیدی در جریان سفر رئیس کل دادگستری خراسان رضوی به حوزه قضایی کاشمر

کد خبر : 55232

حجت الاسلام والمسلمین خلیلی تأکید کرد: هدف از سفرهای استانی حل مشکلات حوزه های قضایی است

به گزارش صبح مشهد به نقل از مدیریت روابط عمومی و ارتباطات دادگستری خراسان رضوی؛ حجت الاسلام والمسلمین خلیلی با اشاره به انجام مستمر سفرهای استانی گفت: هدف از انجام این سفرهای هدفمند حل مشکلات حوزه های قضایی از جمله واحدهای تولیدی و صنعتی است.

برپایه همین گزارش رئیس کل دادگستری خراسان رضوی در جریان سفر به حوزه قضایی کاشمر و کوهسرخ ضمن بازدید از مجموعه کشت و صنعت این منطقه، بر استمرار حمایت های دستگاه قضایی از واحدهای تولیدی و صنعتی تأکید و طی دستوری از رئیس حوزه قضایی این شهرستان خواست تا با جدیت و با حضور میدانی به حل مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی بپردازند.

رئیس شورای قضایی خراسان رضوی همچنین در جمع مسئولان قضایی و ستادی گفت: برای هر سفر از قبل برنامه ریزی و مسائل هر حوزه قضایی از قبل احصاء شده و در طول سفر تلاش می شود تا با برگزاری جلسات کارشناسی، بازدیدهای میدانی و گفتگو با مراجعان و اصحاب پرونده مشکلات موجود حل شود.

حجت الاسلام والمسلمین خلیلی گفت: مهمترین رویکرد ما اجرای سند تحول قضایی با یک نگاه متعالی است و در این راستا برای هر حوزه قضایی یک سند بومی با در نظر گرفتن ویژگیهای منطقه ای تهیه و در طول سفر به مدیران هر حوزه ابلاغ شده و مدیران مکلف به اجرای مفاد سند بومی طبق برنامه زمان بندی شده تا پایان سال خواهند بود.

رئیس کل دادگستری خراسان رضوی ضمن تقدیر از زحمات و خدمات همکاران قضایی و اداری گفت: حوزه های قضایی باید یک رقابت سالم و پایاپای در جهت ارائه خدمات هرچه مطلوبتر داشته باشند تا زمینه های ارتقاء رضایتمندی های عمومی از عملکرد دستگاه قضایی فراهم آید.

حجت الاسلام والمسلمین خلیلی افزود: برنامه ریزی های خوبی در جهت رصد و پایش عملکرد مدیران، کارکنان و قضات محترم صورت پذیرفته و انشاء الله در فرایندهای تصمیم گیری مدنظر قرار خواهد گرفت.

گفتنی است در جریان این سفر مشکلات و مسائل ۶ واحد تولیدی مورد بررسی قرار گرفته و از این میان مشکل ۴ واحد تولیدی برطرف و دستورات لازم جهت حل مشکل دو واحد دیگر توسط رئیس کل دادگستری خراسان رضوی صادر شد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 + هفده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن