اقتصادی

عطای نشان مدیران برتر بنگاه های اقتصادی کشور به مدیرعامل موسسه عمران و توسعه رضوی

کد خبر : 41484

نشان ملی حاتم و منتخب مدیران برتر بنگاه های اقتصادی به مدیرعامل موسسه عمران و توسعه رضوی اعطا شد.

به گزارش صبح مشهد به نقل از آستان نیوز، در سومین جشنواره ملی حاتم که با رویکرد حمایت از تولید ملی و با حضور مدیران و بنگاه های برتر اقتصادی کشور برگزار شد، محمود عیدی؛ مدیرعامل نشان ملی حاتم را از وزارت صنعت، معدن و تجارت دریافت کرد.
محمود عیدی مدیرعامل موسسه عمران و توسعه رضوی در این باره گفت: این موسسه در بخش شاخص‌های اجرای موفق پروژه های عظیم ملی، موفق به کسب عنوان مذکور شده که از جمله این پروژه ها می توان به پروژه های عام المنفعه ای مانند مجتع بین راهی و زائرسرای امام رضا علیه السلام میر جاوه، مجتمع آموزشی انابد، مجتمع ورزشی رشتخوار و تعداد زیادی از پروژه های عام المنفعه ای که در کشور و… انجام شده است، اشاره کرد.

تکیه بر دانش بومی
وی با تاکید بر این که تمامی پروژه های انجام شده توسط موسسه با استفاده از توان و تخصص نیروهای بومی انجام شده است، تصریح کرد: بخشی از فعالیت‌های این مجموعه، عامل المنفعه و اقدامات هدفمند در حوزه مسئولیت های اجتماعی CSR بوده که با اتکال به خداوند متعال و ذیل توجهات حضرت علی ابن موسی الرضا علیه السلام و همچنین تلاش های بی وقفه همکاران صورت گرفته است.

گفتنی است موسسه عمران و توسعه رضوی در کنار سازمان های تراز اول کشوری همچون سازمان انرژی اتمی، شرکت نفت بهران، پتروشیمی خلیج فارس، ایران خودرو و… موفق به دریافت نشان ملی حاتم و منتخب مدیران برتر بنگاه های اقتصادی کشور شده است.

گفتنی است، موسسه عمران و توسعه رضوی در سال جهش تولید، با همت جهادی کارکنان این موسسه رکورد جدیدی در عرصه تولید ثبت کرد. کارخانه هبلکس رضوی مجتمع بیرجند این موسسه در راستای افزایش تولید و بهبود بهره وری، موفق شده در ۹ ماه نخست سال گذشته، رکورد تولید خود را از ابتدای تأسیس بکشند و طی مدت مذکور بیش از ۱۴ هزار متر مکعب هبلکس تولید کند که این رقم ۲۵ درصد بالاتر از ظرفیت اسمی کارخانه است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده + 5 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن