شهری

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد:

تجهیز پاکبانان شب کار و فعال در معابر پر تردد شهری به تجهیزات ایمنی جدید

کد خبر : 40257

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد، از تجهیز بیش از ۳۵۰ نفر از پاکبانان فعال در شیفت شب و ویژه رفت و روب معابر پر تردد شهری و بزرگراه ها، به تجهیزات ایمنی جدید خبر داد .

به گزارش صبح مشهد، سیدمحسن رهنمایی در گفتگو با خبرنگار ما با اعلام این خبر اظهار کرد: حفظ سلامت و ایمنی پاکبان ها در معابر پر تردد شهری همواره یکی از مهمترین اولویت‌های مدیریت شهری بوده و در همین راستا تجهیزات ایمنی جدید در اختیار ۳۵۰ نفر از پاکبانانی که در شیفت شب و در معابر پرتردد و حاشیه بزرگراه ها فعالیت می کنند قرار گرفت.

وی افزود: کلاه ایمنی با درجه کیفیت ایمنی A، چراغ پیشانی، جلیقه چراغ دار و سطل های زباله مجهز به چراغ خطر LED و نوار شبرنگ بخشی از تجهیزات ایمنی جدید است که در اختیار پاکبان ها قرار گرفته تا با استفاده از آنها علاوه بر افزایش دید بصری رانندگان در معابر شهری، امنیت پاکبانان پرتلاش خدمات شهری نیز بیشتر از گذشته تامین شود.

رهنمایی خاطرنشان کرد: براساس هماهنگی های انجام شده با مناطق ۱۳ گانه، آموزش های لازم به پاکبانان در خصوص شیوه تنظیف در بزرگراه ها نظیر حرکت و نظافت در جهت روبروی خودروها و… صورت گرفته تا مخاطرات ممکن به حداقل برسد.

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد افزود: از کلیه شهروندان و رانندگان عزیز تقاضا می شود به هنگام تردد در معابر شهری و بزرگراه ها با سرعت مطمئنه و توجه کامل به جلو در هنگام رانندگی و دقت کافی حرکت کنند تا از بروز حوادث ناگوار برای پاکبانان خدمات شهری جلوگیری شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 − یازده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن