شهری

خیرین بازوی حمایتی موسسه خیریه بوستان شکوه مهر

کد خبر : 34061

با توجه به شرایط سخت کرونایی، زندگی در موسسه شکوه مهر همچنان جاریست

محمد هادی اشرافی بجستانی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری صبح مشهد اظهار داشت : موسسه خیریه بوستان شکوه مهر بصورت هیئت امنایی و تحت نظارت سازمان بهزیستی در سال ۹۱ تاسیس وبا سرپرستی شبانه روزی ۴۰۰ معلول ذهنی و کودک بیسرپرست پسر و دختر و حمایت از ۲۰۰۰ خانواده نیازمند تحت پوشش در بخش مددکاری خانواده و واحد امداد بگیران،جزء بزرگترین مجموعه های توانبخشی و حمایتی در کشور است .

مدیرعامل موسسه خیریه بوستان شکوه مهر گفت : این موسسه در زمینه آموزشی و توانبخشی در ۳مرکز توانبخشی شبانه روزی معلولین ذهنی شهید بهشتی،مهر پناهندگان ضامن آهو و خانه کوچک پناهگاهی( مددجویان مرزی شهید بهشتی )در رده سنی ۶تا ۶۰سال و در زمینه شبه خانواده در ۵خانه کودک و نوجوان ( رده سنی ۲تا ۱۸ سال ) فعالیت می کند .

اشرافی افزود : از سال ۹۸ مرکز علمی کاربردی خدمات بهزیستی شکوه مهر با ظرفیت ۲۰۰۰ دانشجو در مقاطع کاردانی و کارشناسی در شاخه های مرتبط به توانبخشی و کودکان استثنائی نیز به این موسسه واگذار شده است .

وی بیان کرد : تمامی هزینه های مربوط به نگهداری این عزیزان تنها از طریق مشارکتهای مردمی تامین می شود و تنها ۱۳ درصد از کل هزینه ها از طریق بهزیستی تامین و الباقی کمک خیرین و نیک اندیشان گرامی می باشد و در حال حاضر از ابتدای شیوع کرونا و بدلیل عدم برگزاری مراسم و نمایشگاهها و بازارچه ها جهت حضور خیرین و کمک به فرزندان این موسسه، آمار مشارکتها مردمی بسیار پائین آمده در صورتی که با توجه به شرایط جامعه هزینه ها چند برابر شده است .
اشرافی عنوان کرد : انتظار داریم خیرین در این شرایط سخت و با توجه به مشکلات موجود، فرزندان موسسه شکوه مهر را فراموش نکنند چرا که با کمک های آنهاست که اداره مراکزی همچون مراکز ما امکان پذیر است .

لازم به ذکر است :راههای ارتباطی و کمک به موسسه خیریه بوستان شکوه مهر شامل :
کمکهای غیر نقدی:
مواد غذایی،پوشاک،مواد شوینده و بهداشتی،دارو و …
کمکهای نقدی :
واریز به شماره کارت رفاه ۵۸۹۴۶۳۷۰۰۰۰۰۰۰۹۸ بنام موسسه خیریه بوستان شکوه مهر
امکان پرداخت با کد دستوری #۸۸۸۸*۷۲۰*

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − هجده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن