ورزشی

سرمربى تیم والیبال پیام خراسان : هدفمان صعود به مرحله پلی آف لیگ برتر والیبال است

به گزارش صبح مشهد

اکبر خداوردی سرمربی تیم والیبال سبزجامگان پیام خراسان در حاشیه برگزاری اولین جلسه تمرینی این تیم در سالن ورزشی امید و زندگی با اشاره به تأخیر در تمرینات گروهی گفت : خوشبختانه در همه پست ها بازیکن های خوب و توانمندی را جذب کردیم و امیدواریم نتایجی در خور و شأن والیبال خراسان در لیگ برتر کسب کنیم و بتوانیم به مرحله پلی آف مسابقات راه پیدا کنیم .

وی گفت : تا آغاز مسابقات لیگ برتر کمتر از یک ماه و نیم زمان داریم و در صدد هستیم با کادر فنی تیم در این مدت کم محکوم هستیم بازیکنان را به شرایط آرمانی برسانیم .

خداوردی ادامه داد : از همه مسؤلانی که به تیم کمک کردند تا با آرامش بیشتری به تمرینات مان بپردازیم کمال تشکر را دارم و امیدوارم این وفاق و همدلی بین باشگاه و مسؤلان استانی بیش از پیش مشاهده شود .

مدیرعامل سبزجامگان پیام خراسان نیز که از نزدیک نظاره گر اولین تمرین تیم بود اظهار داشت : خداروشاکریم که علی الرقم اینکه مشکلات عدیده ای پیش روی باشگاه بود توانستیم شرایط آغاز تمرینها به خوبی فراهم کنیم .

علی شیخ الاسلامی گفت : روز گذشته (قبل از تمرین تیم والیبال سبزجامگان پیام خراسان ) با دکتر رسولیان معاون اقتصادی استاندار خراسان رضوی جلسه ای را برگزار کردیم که به حمدالله به جمع بندی های خوبی رسیدیم که طی روزهای آینده رسانه ای خواهد شد .

وی افزود : تمام تلاشمان را میکنیم که اعضا کادرفنی و بازیکنان با آرامش کامل به تمرینات بدنسازی و تاکتیکی بپردازند تا در آغاز مسابقات لیگ برتر بتوانیم شاهد نتایج قابل قبولی برای تیم مان باشیم

مدیرعامل سبزجامگان پیام خراسان در پایان اظهار داشت : از همه مدیران شهری ، مسؤلین اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی ، پیشکسوتان ، مربیان ، اهالی رسانه و هوادارن محترم درخواست داریم تا از تیم والیبال سبزجامگان پیام خراسان که تنها نماینده شرق کشور در لیگ برتر والیبال است آنچنان که شایسته است حمایت کنند .

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن