ورزشیپیشنهاد سردبیر

خانه تکانی در ورزش و جوانان استان؛ صبوریان رفت فرزاد فتاحی آمد

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: حمایت از بخش خصوصی فعال در حوزه ورزش باید مضاعف شود.

به گزارش صبح مشهد، امیر رضا خادم ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل جدید ورزش و جوانان خراسان رضوی اظهار داشت: خوشبختانه خراسان رضوی دارای پتانسیل‌های ورزشی بالایی است و نمود آن را در عرصه‌های مختلف شاهد هستیم.

معاون وزیر ورزش و جوانان در ادامه با اشاره به اینکه باید دلگرمی و حمایت بیشتری از بخش خصوصی برای ورود صورت بگیرد گفت: البته در خراسان رضوی این اتفاق رخ داده و باید از این بخش و همچنین از سمن‌های فعال در این حوزه حمایت لازم صورت بگیرد.

خادم ادامه داد: شرایط ورزش کشور نیز متاثر از شرایط کلی اقتصاد کشور است و در این شرایط باید هم‌افزایی و همکاری بیشتری میان دستگاه‌های مختلف درون‌استانی و شهری وجود داشته باشد. همچنین همکاری میان آستان قدس ‌و شهرداری نیز می‌تواند ظرفیت‌‌های ورزشی مشهد و استان را توسعه دهد.

وی افزود: در حوزه ورزش بانوان عمدتا از منابع مالی داخلی استفاده می‌کنیم و حامیان مالی کمتر به این حوزه ورود داشته‌اند اما شاهد بوده‌ایم هر زمان که از ورزش بانوان حمایت صورت گرفته پاسخ مناسبی در عرصه‌های مختلف داشته است.

خادم با تقدیر از مدیرکل سابق ورزش و جوانان خراسان‌رضوی بیان کرد: در مدت حضور وی خدمات شایانی صورت گرفته و خود ایشان در این مدت فشار زیادی برای جابجایی داشتند و باید از زحمات وی تقدیر کرد و امیدواریم ورزش استان موفقیت‌های خود را ادامه دهد.

در پایان فرزاد فتاحی به عنوان مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی معرفی گردید. گفتنی است فتاحی متولد ایلام و قبلا مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان بوده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 6 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن