اخبار مهمشهری

نقابداران مسلح مرد جوان را مقابل چشمان خانواده اش کشتند!/ قتل در شهرک شیرین

کد خبر : 23182

دو مهاجم نقابدار که مسلح به سلاح شکاری بودند، مرد ۲۴ ساله ای را مقابل چشمان وحشت زده همسر و دو فرزند خردسالش به قتل رساندند و از محل جنایت گریختند.
به گزارش صبح مشهد به نقل از خراسان، شب شانزدهم شهریور در حالی که عقربه های ساعت به ۲۲ نزدیک می شد، دو جوان موتورسوار به خیابان پانیذ ۳ در شهرک شیرین مشهد رسیدند و مقابل ساختمان ویلایی دو طبقه توقف کردند و محکم در منزل را کوبیدند چرا که آیفون این ساختمان خراب بود!
لحظاتی بعد مرد ۲۴ ساله پله های ساختمان شمالی را طی کرد تا از طبقه دوم به پایین رسید و در منزل را گشود. او با دیدن مردان نقابدار خشمگین که اسلحه به دست داشتند، وحشت زده به طرف پله ها دوید و در حالی که فریاد می کشید «بی شرف ها آمدند!» خطاب به همسرش گفت: «بچه ها را داخل اتاق ببر!!»
همسر این مرد نیز بی درنگ و با نگرانی کودکانش را به آغوش کشید تا آن ها را به داخل اتاق ببرد اما در این هنگام مهاجمان مسلح پشت سر مرد جوان از پله ها بالا آمدند و او را که با چشمانی حیران و وحشت زده فرار می کرد به دام انداختند.
این مرد که سایه مرگ را بالای سر خود می دید با اضطرابی که سراسر وجودش را فراگرفته بود از مسیر خود بازگشت تا در راهرو را به روی مهاجمان مسلح ببندد ولی دیگر دیر شده بود و ناگهان صدای شلیک گلوله های ساچمه ای در فضا پیچید و بر قلب مرد ۲۴ ساله نشست! مردان مسلح با دیدن وضعیت وخیم «محمدرضا –ص» دوباره پله ها را یکی دو تا طی کردند و سوار بر موتورسیکلت از صحنه هولناک شلیک های مرگبار گریختند! همسر مرد ۲۴ ساله که با دیدن این وضعیت وحشت زده، دست و پایش را گم کرده بود، پیکر خون آلود همسرش را به تراس منزل کشید تا نیروهای اورژانس از راه برسند اما او دیگر جانی در بدن نداشت و با آخرین نفس هایش چشم به فرزندان کوچکش دوخته بود که فقط صدای گریه آن ها را می شنید.
لحظاتی بعد مرد ۲۴ ساله به دلیل اصابت گلوله های ساچمه ای جان سپرد و ماجرای این جنایت، پرونده ای دیگر را در دستگاه قضایی گشود. دقایقی بعد با حضور قاضی ویژه قتل عمد مشهد در محل وقوع جنایت، تحقیقات میدانی در این باره آغاز شد و تا سپیده دم روز بعد ادامه یافت. بررسی های مقدماتی حاکی از آن بود که مهاجمان مسلح به محل آشنایی داشته اند و زمانی را برای ارتکاب جنایت انتخاب کرده بودند که همسایه طبقه پایین مرد ۲۴ ساله نیز در منزلش حضور نداشت و آن ها به راحتی مرتکب قتل شدند.
بررسی های بیشتر درباره این جنایت هولناک در حالی با صدور دستورات ویژه ای از سوی قاضی احمدی نژاد توسط کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی ادامه دارد که سرنخ های مهمی از مهاجمان نقابدار به دست آمده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 − هشت =

دکمه بازگشت به بالا
بستن