اسلاید شوشهری

فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال شرق:

حضور با شکوه مردم در انتخابات پیش رو تنها راه خروج کشور از مشکلات است

کد خبر : 57503

امیر سرتیپ دوم معصومی گفت: تنها راه حل مشکلات کشور حضور پرشور و باشکوه مردم در انتخابات پیش رو است.

به گزارش  صبح مشهد به نقل از روابط عمومی منطقه پدافند هوایی شمال شرق، امیر سرتیپ دوم ستاد محمدرضا معصومی فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال شرق در جمع کارکنان این منطقه پدافندی با بیان اینکه از زمان پیروزی انقلاب تاکنون دشمنان در صدد ضربه زدن به انقلاب و نظام اسلامی بوده‌ اند، اظهار کرد: امروز دشمنان به دنبال این هستند که اسلامیت را از این کشور بردارند و با ایجاد اختلاف و دو قطبی کردن جامعه و با نا امید کردن مردم و همچنین با تشویق مردم به عدم حضور در انتخابات به نظام اسلامی ضربه وارد کنند.

وی افزود: به فضل الهی و با همت مردم، این انتخابات نیز همانند گذشته و پر شور تر از دوره‌ های قبل و با حضور حداکثری مردم برگزار خواهد شد.

معصومی تصریح کرد: دشمنان بدانند با وجود همه مشکلات و تحریم‌ هایی که وجود دارد، ملت همانند گذشته در این انتخابات نیز پر شور شرکت می‌کنند.

فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال شرق به اهمیت انتخابات آتی اشاره کرد و گفت: مردم باید از میان نامزد ها، فرد اصلح را انتخاب نمایند چرا که با این کار به رفع مشکلات جامعه کمک می کنند.

وی با اشاره به اینکه عزت جمهوری اسلامی در گرو تلاش جمعی مسئولان است، افزود: مسئولان به عنوان دست اندرکاران نظام اسلامی هر روز باید محاسبه داشته باشند هر کس در اسلام مسوولیتی می‌پذیرد باید همواره خدا را ناظر بر اعمالش بداند و وظایفش را به بهترین شکل انجام دهد.

فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال شرق خاطر نشان کرد: دشمنان با تبلیغات فراوان به دنبال کمرنگ کردن مشارکت مردم در انتخابات اسفند هستند که البته بار دیگر، با حضور باشکوه مردم، دشمنان ناکام و نا امید خواهند شد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا
بستن