شهری

قدردانی از تلاش شهرداری بر حفظ فضای سبز پادگان لشکر ۷۷ ارتش/ تلاش شبانه‌‌روزی برای ساخت بزرگ‌ترین بوستان در مرکز مشهد

کد خبر : 47077

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از روند تغییرات پادگان لشکر ۷۷ ارتش گفت: نکته‌ بسیار مثبتی که در کار شهرداری مشاهده شد، تلاش این سازمان برای حفظ فضای سبز محل است، حتی با کج بنا کردن دیوارهای پروژه نیز سعی کرده‌اند به حفظ درختان در این مکان کمک کنند.

به گزارش صبح مشهد به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، “جواد کریمی‌قدوسی” با بیان این مطلب، اظهار کرد: در بخشی از فضای شهر مشهد به دلیل عدم دسترسی معابر و ترافیک، معضلات و مشکلاتی برای شهروندان ایجاد شده بود.

وی افزود: بازدیدهایی از پروژه پادگان صورت گرفته که به‌نظر می‌رسد ظرف چند روز آینده آماده بازگشایی خواهد بود، نکته‌ بسیار مثبت در کار شهرداری هم اهمیت دادن و تلاش این سازمان برای حفظ فضای سبز این مکان است.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: شایعه‌ای مطرح شده بود که شهرداری مشهد درخت‌ها را قطع کرده اما این‌گونه نیست و برای حفظ درختان حتی دیوارهای پروژه کج بنا شده است، بنا است پارک بسیار بزرگی احداث شود.

کریمی‌قدوسی خاطرنشان کرد: سرعت کار، جهادی است، حتی امروز که جمعه و روز تعطیل است هم چند هزار نفر مشغول کار هستند، این پروژه یکی از اتفاقات بزرگ شهر به حساب می‌آید که جزو یکی از پنج مساله حل نشده شهر و گره کوری بود که پس از سال‌ها باز شد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − 7 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن