یادداشت روز

بیانیه انتخاباتی شماره سه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی خراسان رضوی

کد خبر : 57432

بسم الله الرحمن الرحیم

صبح مشهد- انتخابات در جمهوری اسلامی ایران، چنانکه مقام معظم رهبری فرمودند شب قدر نظام است و انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شرایط کنونی کشور و منطقه با توجه به تحولات جبهه مقاومت و جنایات رژیم صهیونیستی بسیار حائز اهمیت است.

حضور و مشارکت مردم فهیم ایران اسلامی در این میدان موجب ناامیدی دشمنان قسم خورده ملت و مایه افتخار و سرافرازی تمامی دلسوزان و علاقه مندان کشور و نظام خواهد بود. از این جهت تلاش مجاهدانه و خالصاله یکایک نیروهای انقلاب در عرصه دعوت مردم به مشارکت و شورآفرینی در صحنه رقابت، مورد انتظار می‌باشد.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی خراسان رضوی در راستای تحقق راهبردهای کلان انتخابات پیش رو شامل مشارکت، رقابت، سلامت و امنیت که در منویات رهبر معظم انقلاب مورد توجه و تاکید قرار گرفته است، با عزمی راسخ نسبت به اجرای فرآیند انتخاباتی این تشکیلات مطابق شیوه نامه ابلاغی، اقدام نمود و در سومین گام از این فرآیند مجمع عمومی حوزه انتخابیه مشهد و کلات را امروز دوشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ برگزار نمود.

در این جلسه پس از ارائه دیدگاه‌ها و نظرات نامزدهای محترم، آرای اعضای مجمع اخذ گردید و مطابق آرای شمارش شده، پنج نامزد منتخب مجمع عمومی به ترتیب آرا عبارتند از:

۱٫حجت الاسلام حسنعلی اخلاقی امیری

۲٫جواد کریمی قدوس

۳٫فاطمه رحمانی

۴٫محمد اسماعیل‌نیا

۵٫مجتبی بذرافشان مقدم

لازم به ذکر است اسامی منتخبان مجمع توسط شورای ائتلاف نیروهای انقلاب خراسان رضوی به ستاد مرکزی شورای ائتلاف ارسال می‌گردد.

هیئت موسس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی خراسان رضوی

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 4 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن