شهری

انقلاب اسلامی برگرفته از مکتب اهل بیت است

کد خبر : 54739

رئیس عقیدتی سیاسی منطقه پدافند هوایی شمال شرق گفت: اقتدار و عزتمندی نظام اسلامی و رمز اصلی موفقیت انقلاب اسلامی برگرفته از مکتب اهل بیت «ع» و اسلام ناب محمدی است.

به گزارش صبح مشهد به نقل از روابط عمومی منطقه پدافند هوایی شمال شرق، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد عدیده در مراسم شب شهادت امام حسن عسگری «ع» در جمع عزاداران شهرک سازمانی این منطقه اظهار داشت: دشمنان نظام اسلامی که از تهدید نا امید شده اند، توطئه مذاکره را دنبال می‌کنند و باید در برابر بدخواهان هوشیار بود.

وی با بیان اینکه ملت ایران در مقابل انواع تحریم‌ها و تهدیدها ایستادگی می‌کند، اضافه کرد: مردم نباید از جنگ نظامی هراس داشته باشند، چرا که دشمن در هشت سال جنگ تحمیلی با شکست مواجه شد و دیگر از این ابزار استفاده نمی‌کند.

حجت الاسلام والمسلمین محمد عدیده افزود: دشمنان دسیسه‌ های متعددی را برای خدشه وارد کردن به نظام اسلامی دارند که مسئولان و مردم باید مراقب این نیرنگ‌های استکباری باشند.

رئیس عقیدتی سیاسی منطقه پدافند هوایی شمال شرق با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی به عنوان مظهر حکومت حق در دنیا شناخته شده است بیان کرد: آنچه که به فرموده رهبر فرزانه انقلاب امروز برای رسیدن به قله‌های افتخار و تحقق اسلام ناب محمدی مورد تاکید می‌باشد، توجه به منظومه فکری مقام معظم رهبری است و لذا به فرموده ایشان رمز موفقیت ایران اسلامی در برابر حکومت مستکبرین، داشتن اقتدار است.

حجت‌الاسلام والمسلمین عدیده در پایان متذکر شد: برای داشتن اقتدار در همه زمینه‌ها و رسیدن به قله هدف باید از منابع انسانی، جهادی، انقلابی و جوان استفاده کرد تا اقتدار اقتصادی، سیاسی اخلاقی و اجتماعی حاصل گردد و در جامعه گسترش یابد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − چهار =

دکمه بازگشت به بالا
بستن