اخبار مهم

سه نفر از شهدای حادثه تروریستی سراوان از خراسان رضوی هستند

کد خبر : 52662

معاون اجتماعی مرزبانی خراسان رضوی گفت: سه نفر از شهدای حادثه تروریستی سراوان از شهرستانهای مختلف این استان بودند که اکنون پیگیر تحویل پیکر پاک و مطهر این شهدا هستیم.

به گزارش صبح مشهد، سرگرد مجتبی بیهقی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: سرباز وظیفه “ناصر حیدری دژ” از مشهد، سرباز وظیفه “محمد جمال زاده” از چناران و سرباز وظیفه “یونس سیفی نژاد” از شهرستان سرخس از شهدای حادثه تروریستی سراوان هستند.

وی اضافه کرد: پیگیر انتقال پیکر این شهدا به مشهد هستیم و با تحویل پیکر این عزیزان، آیین باشکوهی در مشهد با حضور مردم ولایتمدار برگزار خواهد شد.

به گزارش ایرنا، حمله تروریستی ناجوانمردانه اشرار و معاندان در شب گذشته و تلاش آنها برای ورود به کشور با مقاومت مرزبانان دلیر و غیرتمند برجک مرزبانی “مزه سر” هنگ مرزی سراوان روبه رو شد که در این درگیری متاسفانه ۶ مرزبانان کشور عزیز ایران اسلامی مان به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

اسامی شهدای مرزبان در سراوان به نام‌های گروهبان یکم شهید “حسین بادامکی”، گروهبانیکم شهید “علی غنی با تدبیر”، سرباز وظیفه شهید “محمد جمالزاده”،سرباز وظیفه شهید “یونس سیفی نژاد” و سرباز وظیفه شهید “ناصر حیدری” اعلام شد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × یک =

دکمه بازگشت به بالا
بستن