اخبار مهم

۱۷۵ متهم به سرقت و مالخری در مشهد دستگیر شدند

کد خبر : 51814

فرمانده انتظامی مشهد گفت: ۱۷۵ متهم به سرقت و مالخری در دومین مرحله طرح اقتدار امنیت اجتماعی در این کلانشهر دستگیر شدند.

به گزارش صبح مشهد، سرهنگ احمد نگهبان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: همزمان با موج دوم سفرهای نوروزی در راستای پیشگیری از سرقت، مرحله دوم طرح اقتدار امنیت اجتماعی با محوریت مبارزه با عاملان سرقت ها و مالخران اموال مسروقه در دستور کار قرار گرفت.

وی اضافه کرد:پلیس آگاهی با همکاری تیم هایی از یگان امداد و کلانتری های سطح شهر این طرح را در یک بازه زمانی ۴۸ ساعته اجرا کردند و ۳۲ پاتوق اصلی سارقان خیابانی و مالخران پاکسازی شد.

فرمانده انتظامی مشهد گفت: در این عملیات پس از کسب مجوزهای لازم قضایی، ۱۵۶ متهم به سرقت و ۱۹ متهم به مالخری شناسایی و دستگیر شدند و ۱۶۲ فقره انواع سرقت نیز کشف شد.

نگهبان افزود: ۶۲ دستگاه خودرو، ۱۱ دستگاه موتورسیکلت، مقادیر زیادی لوازم مسروقه شامل تلفن همراه، باطری خودرو، باند و پخش و آهن آلات نیز از مخفیگاه مجرمان کشف و به مالباخته ها تحویل شد.

وی اضافه کرد: همچنین ۱۱۷ معتاد متجاهر در این طرح جمع آوری شدند و با دستگیری ۴۵ خرده فروش، ۱۱۰ کیلو و ۲۳۰ گرم انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی کشف شد.

فرمانده انتظامی مشهد گفت: طرح های پاکسازی مناطق آلوده و جرم خیز شهر مشهد به خصوص در مناطق حاشیه شهر به صورت مستمر ادامه دارد و با هنجارشکنان برخورد می شود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار + هفت =

دکمه بازگشت به بالا
بستن