اجتماعی

از پیدا کردن زهرا ناامید نشوید

کد خبر : 46617

 داستان‌ بچه‌های گمشده معمولاً به افسانه‌ها و فیلم‌های ترسناک مربوط بوده و البته بزرگ‌ترین کابوس والدین به شمار می‌آید. به تازگی در جنگل‌های کالپوش میامی سمنان یک دختر بچه ۷ ساله مفقود شده که متاسفانه تا لحظه تنظیم این گزارش در ساعت ۱۷ روز اول خرداد پیدا نشده است. زهرا بنی اسدی ظهر جمعه ۳۰ اردیبهشت به همراه خانواده‌اش با پنج خانوار دیگر برای تفریح به جنگل‌های دشت شاد در اطراف میامی از توابع سمنان می‌روند اما حوالی ساعت ۳:۳۰ بعدازظهر و بعد از ناهار خانواده‌ها متوجه می‌شوند از زهرا خبری نیست و شروع به گشتن دنبال او در جنگل‌ها می‌کنند. امیدواریم خیلی زود این کودک ۷ ساله به آغوش پدر و مادرش برگردد بدون این که آسیبی دیده باشد، برگردد.

 صبح مشهد– در ادامه قصد داریم شما را با چند داستان شگفت انگیز واقعی اما باورنکردنی درباره بچه‌هایی که در طبیعت وحشی گم شده و در نهایت در نتیجه اتفاقاتی شبیه معجزه نجات پیدا کردند آشنا کنیم.

یاماتو تانووکا – ۶ روز در جنگل
پدر و مادر یاماتو تانووکا، ۷ ساله و اهل هوکایدوی ژاپن به خاطر این که می‌خواستند فرزندشان را تنبیه کنند، در راه بازگشت از یک گردش تابستانه خودرو را نگه داشتتند، یاماتو را در کنار جنگل پیاده کردند و بدون او به راه خود ادامه دادند. آن‌ها ۵ دقیقه بعد بازگشتند و انتظار داشتند که یاماتو تنبیه شده و در همان حوالی باشد اما هیچ اثری از او در محل پیاده شدن ندیدند. ۶ روز تمام اثری از یاماتو پیدا نشد. امیدها برای پیدا کردن یاماتو به صورت زنده کمرنگ و کمرنگ‌تر شده بود اما در کمال ناباوری او بعد از ۶ روز پیدا شد و به جز گرسنگی و پایین آمدن دمای بدنش مشکل دیگری برای او به وجود نیامده بود.

تسرین دوپچات – ۳ روز در جنگل
سپتامبر سال ۲۰۱۶ پسر سه ساله‌ای به نام تسرین دوپچات به دیدن مادربزرگ اش در یک روستای کوچک در سیبری می‌رود. تسرین در بیرون از خانه مادرش بدون این که کاپشنی به تن داشته باشد بازی می‌کرد. تسرین ناگهان به دنبال یک توله سگ کوچک وارد جنگل نزدیک خانه مادر بزرگش شد و هیچ ردی از او باقی نماند تا این که ۳ روز بعد او در جنگل آن هم در دمای زیر صفر درجه سالم پیدا شد.

دختر ۵ ساله – یک سال در جنگل
شاید یکی از مرموزترین اتفاقاتی که هنوز هم راز آن کشف نشده است مربوط به پیدا شدن یک دختر ۵ ساله،یک سال بعد از این که در جنگلی گم شد، باشد. ۲ سال پیش در منطقه آمور روسیه، دختر پنج ساله‌ای هنگام قدم زدن در جنگل گم می‌شود. تلاش خانواده و اهالی منطقه برای پیدا کردن او به نتیجه نمی‌رسد تا این که سال گذشته یعنی یک سال بعد از مفقودی توسط دوربین‌های مداربسته داخل جنگل تصویری از این کودک ثبت می‌شود که درحال نزدیک شدن به چند گوزن است به واسطه همین عکس، محیط بانان دختربچه را پیدا می‌کنند. اما این که چطور این کودک ۵ ساله توانسته یک سال در جنگل زنده بماند و آسیبی نبیند، یک راز مانده است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 + 17 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن