دانش و فناوری

پنج استاد دانشکده دندانپزشکی مشهد به عنوان نمونه ملی و بین‌المللی انتخاب شدند

کد خبر : 46174

رییس دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: سه نفر از استادان این دانشکده به عنوان نمونه ملی و ۲ نفر به عنوان نمونه بین‌المللی انتخاب شدند.

به گزارش صبح مشهد به نقل از دانشگاه علوم پزشکی مشهد، دکتر ناصر سرگلزایی افزود: دکتر علیرضا صراف، دکتر رسول صاحب علم و دکتر مصطفی شهابی جزء نمونه‌‎های ملی هستند و در سطح بین الملل دکتر حمید جعفرزاده و دکتر امیر معین تقوی نیز به عنوان استاد نمونه انتخاب شده‌اند.

وی ادامه داد: دانشکده دندانپزشکی مشهد در آخرین رتبه‌بندی انجام شده در رتبه کشور پس از تهران و شهید بهشتی قرار دارد که بنا داریم در نوبت بعدی موفق به کسب رتبه دوم شویم.

رییس دانشکده دندانپزشکی مشهد با بیان این که این دانشکده ۱۱۰ عضو هیأت علمی و ۷۸۰ دانشجو در ۱۱ گروه آموزشی دارد گفت: عمده نیاز این دانشکده در هرگروه در اختیار داشتن امکانات نوین و به روز آموزشی بوده است.

سرگلزایی افزود: اقدام شاخص سال ۱۴۰۰ این دانشکده راه‌اندازی کلینیک ویژه و کسب رتبه ۶ نفر در آزمون بُرد بود و برای سال ۱۴۰۱ هم تجهیز آموزشی گروه‌ها و کسب رتبه‌های برتر بیشتر و توسعه کیفی گروه‌های آموزشی در دستور کار است.

وی ادامه داد: تعداد زیادی از استادان دندانپزشکی از قشر جوان هستند که از توانمندی و کارآمدی زیادی برخوردارند و اگر می‌خواهند کارشان به خوبی انجام شود باید دغدغه‌هایشان برطرف شود.

دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیش از ۹ هزار دانشجو و حدود ۲۵ هزار کارمند بهداشتی و درمانی، هم اکنون به عنوان قطب پزشکی شمال شرق کشور مطرح است و دانشکده دندانپزشکی یکی از هفت دانشکده این دانشگاه است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 4 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن