دانش و فناوریشهری

رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه گذاری و مشارکت‌های شورای اسلامی شهر مشهد مقدس:

دومین کارخانه نوآوری و فناوری با اولویت حاشیه شهر ایجاد می‌شود

کد خبر : 45535

رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه گذاری و مشارکت‌های شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: اقداماتی در راستای ایجاد دومین کارخانه نوآوری و فناوری شهرداری با اولویت حاشیه شهر صورت پذیرفته تا بتوانیم از ظرفیت‌ افراد توانمند استفاده نماییم.

به گزارش صبح مشهد به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس، مجید دبیریان در گفت‌و‌گویی پیرامون تحقق شعار «تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین» در حوزه مدیریت شهری اظهار کرد: یکی از نکاتی که همیشه در دستور کار مجموعه‌های اجرایی، اداری و قانون‌گذاری قرار دارد، موضوع نامگذاری سال توسط مقام معظم رهبری و تنظیم سیاست‌ها و مصوبات در این راستا است.

وی افزود: پس از نامگذاری سال به نام «تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین» جلسه‌ای در کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای شهر مشهد مقدس برگزار شد، همچنین جلسه کاری با این محوریت، به اتفاق تمامی اعضای شورای شهر برقرار گردید.

رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای اسلامی شهر مشهد گفت: در نظر است مصوبه‌ای پیرامون تحقق شعار سال در شورای شهر داشته باشیم؛ همچنین در نخستین اقدام مقرر شده است که با مدیر کل هماهنگی دستگاه‌های اجرایی شهرداری، نشست‌های تخصصی و نخبگانی در حوزه اشتغال و کارآفرینی برگزار شود.

وی پیرامون یکی از مهم‌ترین اقداماتی که شورای شهر بر روی آن برنامه‌ریزی کرده است، گفت: اقداماتی در راستای ایجاد دومین کارخانه نوآوری و فناوری شهرداری با اولویت حاشیه شهر صورت پذیرفته تا بتوانیم از ظرفیت‌ افراد توانمند استفاده نماییم.

رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه گذاری و مشارکت‌های شورای اسلامی مشهد مقدس تاکید کرد: در کارگروه اشتغال و کارآفرینی ذیل کمیسیون اقتصادی، سرمایه گذاری و مشارکت‌ها، جلسات خوبی برگزار و مقرر شده است که اولویت برگزاری جلسات این کارگروه با حضور شرکت‌های دانش‌بنیان باشد تا بتوانیم با آسیب شناسی و شناسایی راهکارها، اقدامی عملی در راستای اشتغال زایی و استفاده از ظرفیت‌ها برای تعامل با شهرداری به دست آوریم.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × چهار =

دکمه بازگشت به بالا
بستن