شهری

بیانیه حزب عدالت طلبان ایران اسلامی شاخه خراسان رضوی در محکومیت هتک حرمت به پیامبر اکرم(ص)

کد خبر : 34077

حزب عدالت طلبان ایران اسلامی شاخه خراسان رضوی با انتشار بیانیه ای هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبر عظیم‌الشأن اسلام(ص) را محکوم کرد.

به گزارش صبح مشهد، حزب عدالت طلبان ایران اسلامی شاخه خراسان رضوی ، امروز با انتشار بیانیه ای که به قلم حسین اکبریان محمد آبادی تنظیم شده، هتک حرمت نشریه فرانسوی «شارلی ابدو» به ساحت مقدس رسول خدا(ص) را به شدت محکوم کرد.

در این بیانیه می خوانیم:

بسم الله الرحمن الرحیم

یرِیدُونَ لِیطْفِؤُا نُورَ الله بِأَفْواهِهِمْ وَاللهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کرِهَ الْکافِرُونَ (سوره مبارکه صف آیه ۸)

توهین‌های رذیلانه و مکرر مجله موهن «شارلی ابدو» در فرانسه به ساحت مقدس پیامبر اکرم(ص) در واقع یک جریان خاص است که پرده از نیات اسلام ستیزان صهیونیستی و سردمداران آن بر می دارد، این عمل مشمئزکننده و خیانتکارانه در حالی صورت می گیرد که ناکارآمدی همه مکاتب پرزرق‌ و برق غربی (لیبرالیسم) را به نمایش گذاشته و ترس آنها از اسلام ناب محمدی و بازگشت انسان به وحی منطبق بر فطرت را عیان می کند.

این پرده دری و توهین به دین مبین اسلام و خاتم انبیاء، در حالی صورت می گیرد که این دین الهی، دین آزادی و معنویت انسان و قرآن، کتاب رحمت و حکمت و عدالت است و وظیفه همه آزادیخواهان جهان و همه ادیان ابراهیمی است که در کنار بیش از یک و نیم میلیارد مسلمان جهان با سیاست های پلید اسلام‌ستیزی با این شیوه‌های رقت بار که با بازیچه قرار دادن آزادی بیان توسط سفاکان روزگار صورت می گیرد مقابله کنند.

برای مسلمانان و آزادگان جهان واضح و مبرهن است که این‌گونه حرکات زشت و ناپسند ایادی استکبار نخواهد توانست موج اسلام خواهی و گرایش به معنویت و فطرت انسانی را کم فروغ کرده و سرپوشی بر اقدامات اشغال گرانه رژیم کودک‌کش و سفاک اسرائیل و حامیان آنان بگذارد و بدون شک پیام روشن و انسان ساز اسلام عزیز بیش از پیش همچون خورشیدی تابان به گوش جهانیان خواهد رسید.

حزب عدالت طلبان ایران اسلامی شاخه خراسان رضوی این اقدام توهین آمیز نشریه فرانسوی «شارلی ابدو» و همچنین سخن نابخردانه مکرون رئیس جمهور فرانسه و هرگونه توهین به مقدسات، ادیان و پیامبران را به شدت محکوم نموده و ضمن هشدار به مسببان این اقدام سخیف و نوکران آنها یادآور می شود که مسلمانان بویژه مردم ملت سربلند ایران در مقابل این حرکات مذبوحانه به شدت خواهد ایستاد و همانگونه که مقام معظم رهبری فرموده اند هرگز دشمنی‌های سیاستمداران و سردمداران غربی نسبت به اسلام و مسلمین را فراموش نخواهند کرد.

حسین اکبریان محمد آبادی، دبیر شاخه خراسان رضوی حزب عدالت طلبان ایران اسلامی

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × سه =

دکمه بازگشت به بالا
بستن