پایتخت فرهنگ اسلامی

رسانه ملی به خوبی در برابر تهاجم دشمنان و در برابر زور و فساد ایستاده است

آیت الله علم الهدی نماینده ولی فقیه و امام جمعه مشهد مقدس:

کد خبر : 43323

نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی در دیدار با مدیرکل ، معاونان ، مدیران وشورای بسیج صدا وسیمای مرکز خراسان رضوی گفت: عدالت خواهی و عدالت گستری یکی از کارهای مهم رسانه ملی در جریان گسترش دین و انقلاب است.

به گزارش صبح مشهد، عضو خبرگان رهبری به رویکرد مدبرانه مدیران جدید صدا و سیما اشاره کرد و افزود: در این دوره با برنامه ریزهای که صورت گرفته به خوبی رسانه ملی در برابر تهاجم دشمنان و در برابر زور و فساد ایستاده است چرا که توسعه عدالت و نشان دادن آن در جامعه به کسی اجازه نخواهد داد که به سمت جریان فساد، زور و قدرت بروند .

آیت الله علم الهدی تصریح کرد: رسانه ملی به عنوان یک مربی جامعه در موضوع عدالت گستری باید فعالیت کند چرا که در این مسیر هیچ کس جرات تبعیض، فساد و زور و قدرت را ندارد.

وی در ادامه سخنان خود افزود: از مهمترین اهداف اجرائی رسانه ملی به استخدام گرفتن هنر و هنرمند و اجرایی کردن برنامه ها بر اساس عدالت گستری، توسعه و حفظ انقلاب است و در این مسیر باید از نیروهای بسازمان سیجی و هنرمندان انقلابی استفاده کرد.

آیت الله سید احمد علم الهدی افزود: رسانه ملی کنترل کننده هر جریان خلاف و منحرف و دفاع کننده از تهاجم رسانه های بیگانه در برابر انقلاب است چرا که این نهاد یک نهاد وسیع و گسترده با اندیشه و افکار در راستای دفاع از حفظ نظام، خیمه انقلاب و مقام معظم رهبری است.

عضو مجلس خبرگان رهبری حفظ نظام و دفاع از انقلاب و نهاد ولایت فقیه و رهبر انقلاب را از وظایف مهم رسانه ملی است عنوان کرد و افزود وظیفه اولیه رسانه ملی است همین موضوع است.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی با بیان اینکه جریان های هنری و هنرمند مهم است تصریح کرد:ولی باید این هنر و هنرمند در استخدام رسانه ملی و در خدمت گسترش اندیشه انقلاب در ایران و سایر کشورهاباشد.

وی با اشاره به اینکه رسانه ملی رسالت دینی دارد و همه باید در این راستا حرکت کنند افزود: زیر ساخت و زیر بنای رسانه ملی خون هزاران شهید است که عدالت باید در راستای خون شهدا حرکت کندو فقط باید اندیشه ولایی که با خون شهدا نسبت دارد ترویج شود.

آیت الله سید احمد علم الهدی تصریح کرد:سرمایه اصلی انقلاب نیروهای انسانی بسیجی هستند که مسئولیت مهم آنها ترویج، گسترش و پیشبرد تفکر و اندیشه انقلاب اسلامی است که این توسعه باید در رسانه ملی اجرایی شود.

امام جمعه مشهد مقدس با بیان اینکه یکی از رسالت‌های اصلی رسانه ملی عدالت گستری گفت در عرصه عدالت گستری در رسانه ملی فقط دین و انقلاب حق دارندو همه باید در خدمت به دین و انقلاب عمل کند.

وی تاکید کرد: بسیجی در صداوسیما هم تفاوت زیادی با دیگر بسیجیان دارد چرا که بسیجیان در رسانه ملی مدافع ارزش و اصول انقلاب در یک نهاد کاملا ملی و انقلابی هستند.

امام جمعه مشهد ایمان، اخلاص و معادباوری را یک دژ مستحکم در برابر توطئه دشمنان عنوان کرد و گفت: اخلاص و خداباوری مهمترین سرمایه بسیجی است و هر بسیجی یک مدافع دین و انقلاب است.

مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی هم در ابتدای این مراسم گفت: در سال های اخیر و در گام دوم انقلاب که از حساس ترین مقاطع حیات پر برکت انقلاب اسلامی به شمار می رود ، شرایطی را شاهدیم که توطئه های استکبار جهانی و عمال منطقه ای آنان ، کشور را تا مرحله جنگ فرسایشی اقتصادی ، فرهنگی و رسانه ای پیش برده اند . و در این میان تدابیر و راهبردهای مدبرانه ، شجاعانه و هوشمندانه رهبر فرزانه انقلاب ، همواره توطئه های آنان را خنثی ساخته است . و رسانه ملی ، به عنوان بازوی کارآمد و تاثیر گذار نظام و رهبری ، نقش بی بدیل و سرنوشت سازی در این عرصه بر عهده داشته و دارد و سعی نموده تا با آگاهی بخشی ، اعتماد سازی، امید آفرینی ، بصیرت افزایی ، تقویت وحدت و باورهای انقلابی و اسلامی و ارزشی ، روحیه و امید و معرفت لازم برای مقابله با تهدیدات و تبلیغات روانی دشمن را ایجاد نماید.

محسن نصرپورافزود: هم اکنون که رسانه ملی وارد مرحله تغییر و تحول بر اساس شعار محوری “هویت محوری و عدالت گستری” گردیده است ، صدا و سیما در سطح کشور و در استانها با روحیه مضاعف انقلابی و جهادی در مسیر تحقق سیاست ها و رسالت سازمانی خود، بر طبق راهبری ریاست محترم سازمان جناب آقای دکتر جبلی و منطبق با منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) فعالیت انقلابی و جهادی می نماید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 + 5 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن