شهری

سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس خبر داد:

پایان جلسات ارائه برنامه‌ها و رویکردهای نامزدهای تصدی شهرداری مشهدمقدس

کد خبر : 41974

سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس از اتمام نشست‌های ارائه برنامه و رویکردهای نامزدهای تصدی شهرداری مشهد خبرداد و گفت: با پایان یافتن این جلسات، بررسی جامع‌تر و پایش نهایی و تکمیلی جوانب مختلف برنامه‌های ارائه شده توسط نامزدها، از سوی اعضای شورای اسلامی شهر مشهدمقدس آغاز شده و پیش‌بینی می‌شود شهردار منتخب طی هفته پیش‌رو معرفی و انتخاب شود.

به گزارش صبح مشهد به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، موسی‌الرضا حاجی‌بگلو با اشاره به نشست‌های ارائه برنامه و رویکردهای نامزدهای تصدی شهرداری مشهد که از روز سه‌شنبه آغاز شده بود، اظهارکرد: همانطور که شهروندان عزیز مشهدی مطلع هستند، آخرین جلسه این نشست‌ها، پنج شنبه ۲۰ مردادماه و پس از ارائه برنامه‌ها‌ی ۸ نامزد نهایی به پایان رسید.

شایان ذکر است در این جلسات آقایان کیانوش کیامرز، رضا شیران خراسانی، براتعلی خاکپور، خلیل‌ا… کاظمی، سعید حسینقلی‌زاده مقدم، سیدعلی حسینی، سیدعبدا… ارجاعی و علی‌اصغر نیشابوری به تشریح سیاست‌ها و برنامه‌های خود در سمت شهرداری مشهد پرداختند.

حاجی‌بگلو پخش زنده و همزمان این نشست از طریق شبکه‌های اجتماعی را یکی از نکات برجسته و قابل توجه جلسات دانست و گفت: بسیار خرسندیم که شورای ششم شهر مشهدمقدس، با این اقدام، گام عملی و مهمی در جهت شفافیت در مدیریت شهری، به‌ویژه فرآیند حساس و حائز اهمیت انتخاب شهردار برداشت.

وی خاطرنشان کرد: بررسی جامع‌تر و پایش نهایی و تکمیلی جوانب مختلف برنامه‌های ارائه شده توسط نامزدها، از سوی اعضای شورای اسلامی شهر مشهدمقدس آغاز شده تا با لطف و عنایت امام‌رضا(ع) بتوانیم انتخابی اصلح برای جایگاه «کلیددار مشهدالرضا(ع)» داشته باشیم که پیش‌بینی می‌شود گزینه نهایی برای تصدی سمت شهردار مشهدالرضا(ع) طی هفته پیش‌رو معرفی شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده − هفت =

دکمه بازگشت به بالا
بستن