شهری

تشرف بیش از ۱۲هزار زوج زیارت اولی به مشهدمقدس

در قالب مراسم ازدواج دانشجویی صورت می گیرد؛

دبیر ستاد ازدواج دانشجویی از تشرف بیش از ۱۲هزار زوج زیارت اولی به مشهد مقدس در قالب بیست و سومین دوره مراسم ازدواج دانشجویی خبر داد.

به گزارش صبح مشهد به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهادنمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، مهدی غلامی مقدم با اعلام این خبر گفت: طی سه ماه مهلت ثبت نام این دوره از مراسم ازدواج دانشجویی، بیش از ۱۸۵۰۰زوج دانشجو و ۱۹۰ زوجِ استاد از دانشگاه های سراسر کشور ثبت نام کرده اند.
وی با بیان اینکه از این تعداد، تاکنون حدود شش هزار زوج در قالب ۱۱کاروان به مشهدمقدس مشرف شده اند، افزود: در میان ثبت نام کنندگان، ۱۲هزار و ۵۰۰زوج، زیارت اولی و ۶۳ زوج غیرایرانی حضور دارند.
دبیرستاد ازدواج دانشجویی در تشریح برنامه های درنظر گرفته شده برای شرکت کنندگان در مراسم اظهار کرد: سه روز اقامت رایگان در مشهد، مراسم فرهنگی معنوی در حرم مطهر رضوی، کارگاه آموزشی و جشن ازدواج با برنامه های مفرح، برگزاری مسابقات و اهدای جوایز، حضور در مناجات سحرگاهی حرم مطهر، ارائه مشاوره های فردی و گروهی از برنامه های پیش بینی شده برای زوج های دانشجو است.
غلامی مقدم با اشاره به ارتقای کیفیت هتل های محل اسکان دانشجویان و نزدیکی مسیرشان تا حرم مطهر رضوی، اضافه کرد: بیش از ۳۰۰اتاق درنظر گرفته شده، کمتر از پنج دقیقه تا حرم مطهر فاصله دارند.
وی خاطرنشان کرد: همچنین طی تفاهم نامه ای که با مدیرعامل شرکت قطارهای مسافربری رجا صورت گرفته است، کلیه زوج های دانشجو که کد ملی آنان در سامانه ثبت نام ازدواج دانشجویی، درج و ثبت نامشان تایید شده است از تخفیف ۲۵درصدی بلیط بهره مند می شوند.
گفتنی است طی مدت برگزاری بیست و سومین دوره مراسم ازدواج دانشجویی، حدود ۲۰هزار زوج در قالب سی کاروان به مشهدمقدس مشرف می شوند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − ده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن