شهری

دعوت از مردم برای مشارکت در ۵ هزار قربانی

کد خبر : 41634

مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی گفت: باتوجه به شرایط سخت اقتصادی و معیشتی مردم، امید است انشالله با همت نیکوکاران گوشت ۵ هزار قربانی را به دست نیازمندان جامعه برسانیم.

حبیب الله آسوده با اشاره به عدم برگزاری موسم حج در ۲ سال اخیر به دلیل شیوع و محدودیت ویروس کرونا افزود: یکی از مناسک کارآمد و موثر در تمتع، قربانی است که نشانه از خودگذشتگی و ایثار به درگاه خداوند متعال است و مشتاقان و زائران بازمانده از حج در موطن خودشان این عمل الهی را همزمان با روز عید قربان انجام می دهند.

وی ادامه داد: حجاج در انتظار این سفر عظیم، مشتاق هستند تا در این شرایط اقتصادی علاوه بر انجام قربانی، کمکی به تهیدستان داشته باشند.

آسوده به برگزاری هرساله سنت حسنه انفاق همزمان با عید قربان اشاره داشت و بیان کرد: کمیته امداد آمادگی دارد تا نذر قربانی همه خیران، نیکوکاران و حجاج در انتظار سفر زیارتی را جمع آوری و در دهه ولایت به سفره نیازمندان اهدا کند.

مدیرکل کمیته امداد استان با بیان اینکه، دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری در سطح استان آمادگی دارند تا نذورات نیکوکاران را دریافت کنند، ادامه داد: نیکوکاران می توانند به منظور مشارکت در طرح نذر قربانی، طی تماس با شماره ۳۱۲۸ نذورات خود را اهدا کنند. این سامانه هر روز ساعت۷:۳۰ تا ۱۶ علاوه بر قبول نذورات قربانی، پذیرای نظرات و پاسخگوی سوالات عموم مردم است.

وی یادآور شد: نیکوکاران می توانند علاوه بر روش های قبلی با شماره گیری کد # ۱ * ۰۵۱ * ۸۸۷۷ * و یا اسکن کدQR در پوستر طرح نذر قربانی مشارکت کنند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × سه =

دکمه بازگشت به بالا
بستن