ورزشی

از تیم های پایه تا لیگ برتر بسکتبال با بیمکث مشهد

کد خبر : 40896

سرپرست تیم بسکتبال بیمکث مشهد از برنامه خود جهت راه اندازی یک باشگاه فرهنگی ورزشی در مشهد با هدف استعدادیابی و ارتقای کیفی ورزش استان بویژه در رشته بسکتبال خبر داد.

به گزارش صبح مشهد، یاسر بازرگان در گفتگو با خبرنگار ما گفت، مجموعه صنعتی بیمکث در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی و کمک به حفظ سلامت جامعه از طریق ورزش، تصمیم گرفت با ورود حرفه ای به بسکتبال بویژه در تیم های پایه نقش موثری در استعدادیابی و هدایت علاقه مندان به این ورزش در کلان شهر مشهد و همچنین شرق کشور داشته باشد.

وی افزود: با حمایتی که از ۴ سال پیش از استعدادهای ورزشی بسکتبال در نواحی مختلف مشهد انجام شد، دو نفر از راه یافتگان به لیگ برتر کشورمان از تیم بسکتبال بیمکث مشهد بوده اند که این خود یک افتخار برای استان خراسان رضوی به شمار می رود.

سرپرست تیم بسکتبال بیمکث مشهد در ادامه به حمایت های بی دریغ حاج جواد زاهدی مدیر عامل شرکت بیمکث از ورزش کشور بویژه در خراسان رضوی اشاره کرد و اظهار امیدواری نمود با نظر مساعد ایشان به زودی باشگاه فرهنگی ورزشی بیمکث در مشهد راه اندازی شود.

وی تاکید کرد: با هزینه در ورزش از خسارت های سنگین آسیب های اجتماعی پیشگیری و انگیزه نوجوانان و جوانان دانش آموز به سوی زندگی سالم تقویت خواهد شد.

وی در پایان از حمایت های مجید ولی پور رئیس هیات بسکتبال خراسان رضوی تشکر و از رسانه ها خواست در راستای مسئولیت اجتماعی خود و تقویت انگیزه حامیان مالی ورزش استان، نسبت به پوشش اخبار و مسابقات تیم بسکتبال بیمکث مشهد همکاری بیشتری داشته باشند.

گفتنی است، در ادامه رقابت های لیگ دسته دو مردان کشور که به میزبانی بابل در حال برگزاری میباشد، کسری نیشابور توانست در یک دیدار نزدیک و نفسگیر با نتیجه ۵۴ بر ۵۱ بیمکث مشهد را متوقف کند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − سه =

دکمه بازگشت به بالا
بستن