اخبار مهم

اجنه ها در ایذه شهر را به هم ریختند

کد خبر : 38921

جن ‌های فراری در ایذه به بن بست پلیس رسیدند و خود را تسلیم قانون کردند.

به گزارش صبح مشهد به نقل از رکنا فرمانده انتظامی ایذه گفت: اراذل و اوباش تحت تعقیب که به جن معروف بودند، در این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ حجت سفیدپوست فرمانده انتظامی ایذه گفت: با اجرای طرح برخورد با هنجارشکنان و مخلان نظم عمومی، ماموران پلیس امنیت عمومی با کار اطلاعاتی یک شرور سابقه دار با هویت “ح _ م” معروف به جن و ۲ نفر از همدستانش که سابقه چندین فقره تیراندازی جرحی، خسارتی و همچنین تیراندازی‌های هوایی به قصد ایجاد رعب و وحشت بین شهروندان داشتند را شناسایی کنند.

او با بیان اینکه متهمان پس از انجام اقدامات مجرمانه به استان‌های همجوار متواری می‌شدند، افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی با تلاش‌های شبانه روزی بامداد امروز با هماهنگی مرجع قضائی طی یک عملیات منسجم و غافلگیرانه هر ۳ متهم را در ورودی شهرستان ایذه دستگیر کردند.

سرهنگ حجت سفیدپوست بیان داشت: در بازرسی از مخفیگاه اراذل و اوباش دستگیر شده، یک قبضه سلاح جنگی کلاش با ۲ تیغه خشاب، ۵۴ فشنگ جنگی و شکاری و یک قبضه سلاح وینچستر بکار رفته در تیراندازی‌ها کشف شد و متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن