شهری

تیم فوتبال پاس نیروی انتظامی خراسان رضوی فعالیت خود را ازسر گرفت

کد خبر : 37335

معاون تربیت و آموزش فرماندهی انتظامی خراسان رضوی از آغاز فعالیت دوباره تیم فوتبال پاس این نیرو در لیگ های حرفه‌ای کشور خبر داد.

به گزارش صبح مشهد، سرهنگ بابک کوکبی روز دوشنبه در نشست خبری گفت: پلیس باید یک سری شاخص‌هایی داشته باشد که مهمترین آنها آمادگی جسمانی و توان خوب بدنی است و در همین راستا برنامه‌های متعدد برای توان افزایی کارکنان پلیس در نظر گرفته شده که دوره‌های دفاع شخصی، رزمی و سایر آموزش‌های تخصصی از آن جمله است و در راستای تکمیل این اقدامات یک سری کارهایی هم در ارتباط با ورزش های قهرمانی و پهلوانی و حضور فعال در لیگ‌های کشوری و استانی در دستور کار است.

وی افزود: از حدود ۲ سال قبل تیم فوتبال پاس به دلیل انصراف از لیگ دسته دوم کشور با جریمه به لیگ‌های پایین تر سقوط کرد اما براساس تدابیر جدید و مساعدت سردار فرماندهی نیروی انتظامی استان، مقرر شد دوباره تیم‌های ورزشی را احیا کنیم.

معاون تربیت و آموزش فرماندهی انتظامی خراسان رضوی ادامه داد: تیم پاس این استان سال گذشته در مسابقات سوپر لیک جودو کشور مقام نخست را به دست آورد و اکنون حضور فعال در سایر ورزشهای توپی از جمله فوتبال، فوتسال و والیبال را در برنامه خود داریم که مهمترین این رشته ها فوتبال است که از طرفداران بسیار برخوردار می‌باشد و در نظر داریم از لیگ دسته اول استان فعالیت در این رشته ورزشی را شروع کنیم و با تلاش بتوانیم در مراحل بعدی به لیگ‌های بالاتر صعود نماییم.

وی گفت: در راستای فراهم آوری شرایط فعالیت دوباره تیم پاس از تعدادی مربیان جوان و با تجربه استان که در تیم های مختلف زحمات بسیار کشیده اند و دارای تجربه خوبی هستند برای همکاری دعوت کرده ایم که با همراهی سایر مربیان و پیشکسوتان تشکیل این تیم را از لیگ استان آغاز کنیم.

سرهنگ کوکبی افزود: برای تشکیل تیم فوتسال هم کارهای اولیه انجام شده و قصد داریم از لیگ دسته دوم فوتسال کشور فعالیت آن را نیز آغاز کنیم و تیم والیبال ما نیز امسال در لیگ استان شرکت خواهد کرد.

وی یکی از اهداف احیای ورزشهای قهرمانی را در نیروی انتظامی استان، جذب سربازان ورزشکار در تیم‌های مورد نظر و جلب نظر سایر جوانان و نوجوانی که درآستانه ورود به خدمت مقدس سربازی هستند ذکر کرد و ادامه داد: با احیای ورزش های باشگاهی و قهرمانی جوانان و نوجوانان در دوران خدمت نیز می‌توانند رشته ورزشی مورد علاقه خود را ادامه دهند و در این زمینه دغدغه نداشته باشند و علاوه بر این برای نیروسازی در سالهای آینده نیز توسط تربیت بدنی نیروی انتظامی با انجام تست‌های ورزشی افراد علاقه‌مند جذب می‌شوند.

معاون تربیت و آموزش فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: جوانان مستعد رشته‌های ورزشی می‌توانند به معاونت تربیت و آموزش این فرماندهی مراجعه کنند و چنانچه مراحل آزمایش توسط مربیان را با موفقیت طی کنند می‌توانند در تیم‌های ورزشی جذب شوند.

وی افزود: برای تشکیل تیم پاس برای یک دوره پنج ساله برنامه ریزی شده و امیدواریم از فصل بعدی مسابقات بتوانیم جایگاه مناسبی در مسابقات کشور پیدا کنیم و امسال در رشته جودو در سوپر لیگ کشور، در رشته والیبال و فوتبال در لیگ دسته اول استان و در رشته فوتسال در لیگ دسته دوم کشور شرکت داریم.

منبع: ایرنا

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست + 16 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن