اخبار مهم

متهمان پرونده قتل مسلحانه مشهد درچنگ قانون/ ۲ نفر کشته شدند

کد خبر : 37070

جانشین فرمانده انتظامی استان از دستگیری متهمان پرونده قتل مسلحانه در کمتر از۵ ساعت خبر داد.

به گزارش صبح مشهد به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار” ابراهیم قران زاده ” در تشریح این پرونده گفت: در پی گزارش تیراندازی منجر به مرگ ۲سرنشین خودروی سواری سمند در حوالی مشهد ، بلافاصله دستورات لازم برای پی گیری سریع موضوع صادر شد.

این مقام ارشد انتظامی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی خراسان رضوی در این ماموریت ضربتی وارد عمل شدند و بررسی های اولیه آنها نشان می داد سرنشینان یک دستگاه خودروی سواری به تعقیب خودروی سواری سمند پرداخته و پس ازتیراندازی به سمت این خودرو با سرعت متواری شده اند.
سردار قربان زاده گفت: درپی این تیراندازی ۲ سرنشین خودروی سواری بر اثر اصابت چند گلوله به طرز فجیعی به قتل رسیدند و کارآگاهان به سرنخ هایی دست یافتند که منجر به ردزنی متهمان شد.

جانشین فرماندهی انتظامی خراسان رضوی خاطر نشان کرد: پلیس با بررسی های علمی دریافت متهمان با یک دستگاه خودروی دیگر قصد فرار و خروج از استان خراسان رضوی دارند که با اقدام های اطلاعاتی خودروی مذکور درحوالی شهرستان تربت حیدریه متوقف و۲متهم اصلی و دیگر متهمان پرونده دستگیر شدند.

جانشین فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت:کارآگاهان پلیس آگاهی در تحقیقات بعدی پرونده نیز ۴ قبضه اسلحه سبک و مهمات مربوطه کشف کردند.
وی با اشاره به این مطلب که این عملیات در کمتر از ۵ ساعت به نتیجه رسید گفت: تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی استان برای روشن شدن علت و انگیزه دقیق متهمان که با مقتولان رابطه فامیلی داشته اند و کشف دیگر زوایای این پرونده با دستورات تخصصی مقام قضایی ادامه دارد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده + یازده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن