اخبار مهم

فرمانده انتظامی خراسان رضوی:

فرد فوت شده در مشهد، مجرم سابقه‌دار بوده است

کد خبر : 33976

فرمانده انتظامی خراسان ‌رضوی گفت: فردی که چندی پیش هنگام بازداشت در مشهد فوت کرد دارای سوابق متعدد نگهداری حشیش و هروئین در سال ۱۳۹۳، سرقت ادوات کشاورزی و گوشی تلفن همراه در سال ۱۳۹۷ و سرقت احشام و لوازم خانه و باغ در سال ۱۳۹۸ بوده است.

به گزارش صبح مشهد، فرماندهی انتظامی خراسان رضوی عصر یکشنبه به نقل از سردار محمدکاظم تقوی گزارش داد: به رییس بازرسی پلیس این استان دستور داده شد با پیگیری سریع این موضوع هرچه زودتر زوایای پرونده مشخص شود.

وی پلیس را مقید به اخلاق‌مداری و قانون محوری ذکر و بیان کرد: نیروی انتظامی احقاق حقوق شهروندان را وظیفه و تکلیف خود می داند.
فرمانده انتظامی خراسان رضوی ادامه داد: مامور کلانتری بازداشت کننده فرد متوفی، از سوی دایره بازرسی پلیس در خراسان رضوی احضار و تحقیق از این مامور انتظامی آغاز شده است.

وی گفت: نتایج این تحقیقات متعاقبا اعلام می شود.
اواسط هفته پیش در پی تماس تلفنی با فوریتهای پلیسی ۱۱۰ مبنی بر درگیری مردی جوان با خانواده همسرسابقش و همچنین درگیری با اهالی محل همراه با تخریب وسایل آنها و درخواست پیگیری فوری موضوع، گشت کلانتری “کاظم آباد” مشهد در محل حاضر می شود.
بنا به گفته محمد رضا دانشور نیا معاون امنیتی و انتظامی فرماندار مشهد، این نزاع خانوادگی و درگیری بین مرد جوان و پدر زن سابق وی روی داده بود و پس از آن خانواده از پلیس تقاضا کرده بود که برای خاتمه دادن به این درگیری مداخله کند، پس از حضور پلیس در محل، مرد جوان که معتاد به مواد مخدر بوده است حین انتقال از محل فوت می شود. هم اکنون پرونده فوت این جوان در پزشکی قانونی در حال رسیدگی است تا علت، مشخص شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. سلام اینکه فرد معتاد بوده کاملا واضح است که حتی در اون لحظه توهم مواد هم دارد ولی اینکه فرد سابقه دار بوده دلیل نمی‌شود که توسط پلیس در معرض دید عموم بسته بشه خب مسلم است که فرد بابت این مسئله اعتراض می‌کند و دچار هیجان رفتاری میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا
بستن