شهری

دهکده سلامت در پدیده شاندیز ایجاد می شود

کد خبر : 30362

 طرح ایجاد دهکده سلامت در پدیده شاندیز ارائه شد.

صبح مشهد– معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری در جلسه ارائه طرح ایجاد دهکده سلامت در پدیده شاندیزگفت: صنعت گردشگری سومین صنعت بزرگ جهان است و گردشگری سلامت نیز از رو به رشد ترین بخش های صنعت گردشگری به شمار می آید.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل گروه شرکتهای پدیده شاندیز، رسولیان، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان رضوی ضمن تاکید بر صنعت گردشگری به عنوان سومین صنعت بزرگ جهان افزود: صنعت گردشگری پس ازصنعت نفت وخودرو سومین صنعت بزرگ جهان بشمار می رود و در این راستا گردشگری سلامت نیز از روبه رشدترین بخش های صنعت گردشگری است که امروزه جهان بدان بسیار نیازمند است.

رسولیان در جلسه ارائه طرح ایجاد دهکده سلامت در پدیده شاندیز تاکید کرد: چنانچه دهکده سلامت بتواندایجاد محیطی شفابخش توام با تکریم انسانی برای گردشگران فراهم نماید، پروژه موفقی خواهد بود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه مشهد مقدس به لحاظ مضجع شریف آقا امام رضا(ع)سالانه پذیرای۳۰میلیون زائر می باشد، عنوان کرد: امام جمعه مشهد مقدس آیت الله علم الهدی و استاندار خراسان رضوی نیز در فعال نمودن حوزه گردشگری سلامت اهتمام ویژه و توصیه دارند، ضمن اینکه برای هرموضوعی که موجب افزایش اشتغال در استان شود، آمادگی همکاری وجود دارد.

رییس هیأت مدیره گروه شرکتهای پدیده شاندیز در این جلسه که متخصصین حوزه سلامت و درمان استان، هیأت مدیره و مدیر عامل پدیده شاندیز حضورداشتند، پس از ارائه طرح و بررسی توسط صاحبنظران این حوزه ظرفیتهای گردشگری استان را بسیار بالا توصیف کرد واظهارداشت: طرح گردشگری سلامت در #مرکز_بزرگ_گردشگری_و_خرید_پدیده به وسعت ۴۷۰۰۰متر مربع در ابعاد مختلف پیش بینی شده است که در صورت عملیاتی شدن آن موجب #جهش تولید در این بخش خواهد شد.

لازم به ذکر است: خبرهای تکمیلی دهکده سلامت متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − 2 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن