استانی

تجاوز به پسر شش ساله در مهد کودک!

وقتی مرد نظافتچی دست بچه را گرفت و آورد، من دیدم لباس‌های بچه‌ام کثیف است. دادوفریاد کردم و به مرد گفتم با بچه من چه کرده‌ای. چیزی نگفت. پسرم هم چیزی نگفت. من دست بچه را گرفتم تا به سمت خانه بیایم که یک‌دفعه یکی از خانم‌هایی که در مهد کار می‌کرد به من گفت وقتی رفتی خانه بچه را حمام کن، بیرون‌روی داشته و شاید به همین دلیل است که لباس‌هایش کثیف شده. من هم بچه را در خانه حمام کردم. بچه اصلا حرف نمی‌زد. فقط گریه می‌کرد…
به گزارش صبح مشهد به نقل از رکنا کودک افغانستانی که در مهدکودک به او تعرض شده ‌است، با شکایت پدرش از سوی دادگاه به پزشکی قانونی معرفی شد تا ادعای مطرح‌شده بررسی شود.

چند روز قبل مردی به پلیس شکایت کرد و مدعی شد به فرزند شش‌ساله‌اش تجاوز شده ‌است.

این مرد گفت: من افغانستانی هستم و از وقتی بسیار کوچک بودم در ایران زندگی کرده و درس خوانده‌ام. من و همسرم در منطقه ولنجک زندگی می‌کنیم و از آنجایی که جامعه‌پذیرشدن کودکان افغانستانی که مهاجر هستند کمی سخت است، من و همسرم تصمیم گرفتیم فرزندمان را در مهدکودک ثبت‌نام کنیم تا قبل از شروع مدرسه‌اش بچه کمی با ایرانی‌ها اخت شود. چند سال بود که بچه مهدکودک می‌رفت و مشکلی وجود نداشت تا اینکه روز حادثه وقتی همسرم به مهد رفته بود تا بچه را بیاورد، متوجه شده‌ بود که بچه سر کلاس نیست. بلافاصله کارگر نظافتچی آنجا که مرد جوانی است را دیده ‌بود که دست بچه را گرفته‌ و با خودش می‌آورد، همسرم به این موضوع اعتراض کرده‌ بود اما مرد جوان چیزی نگفته ‌بود و بعد از اینکه بچه را به خانه آورد متوجه شدیم چه اتفاقی برای او افتاده ‌است.

وقتی از مادر کودک خواسته شد تا آنچه اتفاق افتاده را توضیح دهد، گفت: وقتی مرد نظافتچی دست بچه را گرفت و آورد، من دیدم لباس‌های بچه‌ام کثیف است. داد و فریاد کردم و به مرد گفتم با بچه من چه کرده‌ای. چیزی نگفت. پسرم هم چیزی نگفت. من دست بچه را گرفتم تا به سمت خانه بیایم که یک‌دفعه یکی از خانم‌هایی که در مهد کار می‌کرد به من گفت وقتی رفتی خانه بچه را حمام کن، بیرون‌روی داشته و شاید به همین دلیل است که لباس‌هایش کثیف شده. من هم بچه را در خانه حمام کردم. بچه اصلا حرف نمی‌زد. فقط گریه می‌کرد و به‌شدت پرخاشگر شده بود. شوهرم که به خانه آمد به او گفتم بچه مریض است. چون بیرون‌روی پسرم خوب نمی‌شد، او را پیش دکتر بردیم و دکتر به ما گفت چه اتفاقی افتاده ‌است.

این زن ادامه داد: وقتی دکتر بچه را معاینه کرد به ما گفت که درمان این کودک کار من نیست باید او را پیش جراح و متخصص ببرید اما قبل از آن حتما بچه را به پزشکی قانونی ببرید و شکایت کنید.

ما ابتدا متوجه نشدیم منظورش چیست و گفتیم بچه فقط اسهال دارد اما او گفت بچه مورد آزارواذیت قرار گرفته‌ است.

این زن ادامه داد: پسرم از آن روز به بعد دیگر نمی‌تواند شب‌ها بخوابد پرخاشگر شده و مدام من و پدرش را کتک می‌زند و گریه می‌کند. ما فکر می‌کردیم همه اینها به خاطر بیماری اسهالی است که مبتلا شده ‌است و اصلا فکر نمی‌کردیم که به او تجاوز شده باشد. زن جوان در پاسخ به این سؤال که آیا لباس‌های بچه را نگه ‌داشته ‌است، گفت: من بلافاصله بعد از اینکه بچه را به خانه آوردم او را حمام کردم و لباس‌هایش را هم شستم اصلا فکر نمی‌کردم برای بچه‌ام اتفاق بدی افتاده باشد. فکر می‌کردم واقعا مریض شده و مرد نظافتچی هم برای اینکه بچه دستشویی داشته او را بیرون برده‌ است اما با نظر دکتر و وضعیتی که پسرم گرفتار آن شده و مرتب پرخاشگری می‌کند، فهمیدم که او را آزارواذیت کرده‌اند.

این زن گفت: فکر می‌کنم کسی که به بچه‌ام تجاوز کرده‌ مرد نظافتچی است چراکه خودم او را دیدم که دست بچه را گرفته بود و داشت از بیرون ساختمان او را به سمت کلاس می‌برد درحالی‌که بچه‌ها اجازه خروج ندارند و حتی اگر یکی از والدین نتواند دنبال بچه‌اش برود، اجازه نمی‌دهند بچه را یک غریبه از مهد خارج کند و حتما باید یکی از والدین باشد تا بچه را به او بدهند. مرد نظافتچی هم از اطمینانی که پسرم به او داشته است سوءاستفاده کرده ضمن اینکه او تنها کسی است که اجازه دارد با بچه‌ها صحبت کند و به ساختمان مهد وارد شده یا از آن خارج شود. این زوج پس از تکمیل شکایت و گفته‌هایشان خواستار بازداشت مرد نظافتچی شدند.

بعد از گفته‌های این زوج و با توجه به وضعیتی که کودک داشت، هیئت قضات شعبه ۱۲ که مسئول رسیدگی به این پرونده هستند، دستور تحقیقات دراین‌باره را صادر و پسر شش‌ساله را برای بررسی‌های پزشکی و قانونی به پزشکی قانونی معرفی کردند.

با توجه به این دستور پلیس بررسی‌های خود را درخصوص مرد نظافتچی آغاز کرده ‌است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫۳ نظرها

  1. خدا لعنتش کنه چطور دلش آمد با پسر ۶ این کارو بکنه دولت ما از کنار همچین مسله ای نباید به راحتی رد بشه و مجازات بسیار سختی براش در نظر بگیره اگه قاضی بودم بلا یی بر سر همچنین افرادی میاوردم که هر روز آرزوی مرگ می‌کردند تجاوز به کودک توسط یه آدم بالغ فقط حکم سنگ سار میدادم تا درسی باشد برای دیگران

  2. الان یه عده میان میگن اعدام برای چی؟؟؟؟ فقط به اینجور افراد باید گفت اگر چنین بلائی سر بچه خودتون هم بیاد، همین نظر رو دارید؟؟؟

  3. من مخالف اعدام این فرد و افرادی که مرتکب چنین اعمال زشتی میشن نیستم. اما واقعا اگه اعدام کردن راه اول و آخر این افراد هست. چرا این حرکت مجرمانه نتنها کم نشده است. بلکه در این سالها سیر صعودی بخود گرفته است. بنده به عنوان یک پدر و یک شهروند ایرانی عرض میکنم که برخی از علتهای این جنس جرائم یک ناهنجاری کلی و اجتماعی هست که متاسفانه دو طرف موضوع در اون درگیرند. از جمله این مشکلات میتونم به (عدم پایبندی به اعتقادات دینی و شرعی.مشکلات اعتیاد به مواد مخدر.وجود بیماری های روحی و بخصوص بیماریهای جنسی.حس انتقام جویی از دوران کودکی فرد و خلاهای عاطفی مجرم) وهمچنین( وجود فقر و پایین بودن سطح آگاهی خانواده های مفعول جرم.) اشاره کرد. بعید میدونم تا با اصلاح تربیتی به صورت یک حرکت نهادی و اجتماعی بتوان فقط با اعدام, درمانی برای جلوگیری از این چنین جرائمی داشته باشیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 7 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن