شهری

مرگ دلخراش پیرمرد مشهدی در شعله های آتش

کد خبر : 27478

پیرمردی که در یک مغازه کلنگی قدیمی به تنهایی زندگی می کرد بر اثر آتش‌سوزی به طرز دلخراشی جان سپرد.
به گزارش صبح مشهد به نقل از خراسان، این حادثه تلخ دقایق اولیه بامداد روز گذشته در حالی به نیروهای آتش نشانی مشهدگزارش شد که دود غلیظی هسته مرکزی شهر را فراگرفت. به دنبال اعلام حادثه آتش سوزی، بلافاصله نیروهای امدادی و اطفای حریق به محل حادثه در خیابان آیت ا… بهجت عزیمت کردند و به خاموش کردن شعله های آتش پرداختند. وقتی زبانه های آتش فروکش کرد ناگهان آتش نشانان باجسد سوخته پیرمردی در میان شعله ها روبه رو شدند و بی درنگ ماجرا را به نیروهای انتظامی و قاضی ویژه قتل عمد اطلاع دادند. دقایقی بعد ماموران کلانتری در محل حضور یافتند و به تحقیق در این باره پرداختند. بررسی های انتظامی نشان می داد که پیرمرد مذکور به تنهایی آن جا زندگی می‌کرد و با توجه به ضایعات موجود در محل، احتمالا به جمع آوری ضایعات می پرداخت.

این گزارش حاکی است، به دستور قاضی کاظم میرزایی (قاضی ویژه قتل عمد) جسد پیرمرد برای تعیین علت دقیق مرگ در حالی به پزشکی قانونی انتقال یافت که تحقیقات مقدماتی از وجود اجاق تک شعله در محل حکایت دارد و احتمالا کانون آتش سوزی نیز همین نقطه بود.
روابط عمومی آتش نشانی مشهد نیز طی گزارشی و با تاکید بر این که علت دقیق وقوع حادثه از سوی کارشناسان در دست بررسی است، اعلام کرد: در پی وقوع این حادثه تلخ، بلافاصله آتش نشانان از ایستگاه های ۴۴ و یک، به محل حادثه اعزام شدند و از سرایت آتش به دیگر اماکن مسکونی جلوگیری کردند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده − هشت =

دکمه بازگشت به بالا
بستن