اخبار مهمشهری

گربه های وحشی مشهد در بازسازی صحنه قتل امیر اسدی؛ چاقو زدیم تا گوشی بدزدیم!

به خاطر آن که در وجود طعمه های مان وحشت ایجاد کنیم و شهروندان نیز با دیدن صحنه های چاقوکشی از شدت ترس ما را تعقیب نکنند، ابتدا بر پیکر فرد ضربات چاقو را وارد می کردیم و سپس می خواستیم تا گوشی تلفنش را بدون مقاومت به ما بدهد!…
به گزارش صبح مشهد به نقل از خراسان، این ها بخشی از اظهارات «امیرحسین-الف» سرکرده شبکه زورگیری های خونبار معروف به «گربه های وحشی» در مشهد است که روز گذشته هنگام بازسازی صحنه جنایت مطرح کرد.این زورگیر خشن و همدستانش که صحنه های خونین هولناکی را برای سرقت گوشی های تلفن همراه رقم زده اند، ساعت ۱۱ ظهر روز گذشته توسط کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی به محل وقوع جنایت در خیابان امامیه ۸۱ هدایت شدند تا در حضور قاضی باتجربه ویژه قتل عمد مشهد، صحنه مرگبار چاقوکشی را بازسازی و جزئیات دستبردهای خونین خود را تشریح کنند. این گزارش حاکی است، طی چند دقیقه وقتی خبر بازسازی صحنه قتل توسط سه عضو اصلی شبکه معروف به «گربه های وحشی» در انتهای بولوار امامیه پیچید، تعداد زیادی از اهالی و رانندگان خودروهای عبوری در محل وقوع جنایت تجمع کردند و خواستار برخورد قاطعانه پلیس و دستگاه قضایی با عاملان زورگیری و گوشی قاپی شدند. در همین حال و با حضور قاضی کاظم میرزایی، بلافاصله عوامل انتظامی نوار پلاستیکی «ورود به صحنه جرم ممنوع!» را به درختان پارک خطی حاشیه بولوار نصب کردند و در ادامه سه متهم اصلی این پرونده جنایی مقابل دوربین قوه قضاییه قرار گرفتند. در آغاز بازسازی صحنه قتل که فرماندهان کلانتری های قاسم آباد و الهیه نیز حضور داشتند، سرگرد وحید حمیدفر (افسر ویژه پرونده «گربه های وحشی») به تشریح ماجرای قتل و چگونگی دستگیری دزدان مخوف پرداخت و گفت: در تاریخ ۹۸٫۴٫۳۱، سه جوان که سوار بر یک دستگاه موتورسیکلت هوندا بودند جوان ۲۱ ساله ای به نام امیر اسدی را با انگیزه سرقت گوشی تلفن همراه و با ضربات چاقو به قتل رساندند که با صدور دستورات ویژه ای از سوی قاضی کاظم میرزایی (قاضی ویژه قتل عمد) بلافاصله عملیات دستگیری متهمان با تشکیل گروه تخصصی آغاز شد و تعداد زیادی از اعضای این شبکه مخوف زورگیری به همراه سه موتورسوار تحت تعقیب به دام افتادند. وی افزود: در این میان «امیرحسین-الف» به ارتکاب قتل اعتراف کرد. بنابر گزارش خراسان، در ادامه، قاضی شعبه ۲۱۱ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد با تفهیم اتهام به عاملان این جنایت وحشتناک، از «محمد- خ» (راکب موتورسیکلت) خواست مواظب اظهارات خود باشد و حقیقت ماجرا را بیان کند. در همین حال، متهم ۲۱ ساله این پرونده جنایی گفت: از مدتی قبل شروع به گوشی قاپی کرده بودیم. آن شب نیز چند گوشی زورگیری کردیم تا این که از سمت بولوار میثاق و در خلاف جهت حرکت خودروها وارد بولوار امامیه شدیم. امیرحسین (متهم به قتل) از من خواست دور بزنم تا او از دو جوانی که روی نیمکت پارک خطی نشسته بودند، زورگیری کند! من هم دور زدم و به سمت بولوار میثاق ایستادم. امیرحسین و جواد پیاده شدند و به سمت آن دو جوان رفتند یکی از آن ها با دیدن چاقو فرار کرد ولی جوان دیگر ایستاد که در این لحظه، امیرحسین چند ضربه چاقو به او زد ولی نتوانست گوشی تلفنش را بگیرد. من فریاد زدم چه کار می کنی؟ او را کشتی؟ اما امیر گفت: خفه شو! ترسو! بعد هم هردو نفر روی ترک موتور پریدند و فرار کردیم!

با استودیو سحر سالاری بیشتر آشنا شوید

گزارش خراسان حاکی است: «جواد- ش» متهم دیگر پرونده «گربه های وحشی» نیز گفت: وقتی به سوی آن جوان حمله ور شدیم، امیرحسین فریاد زد سامان خله! تویی؟ این نام را الکی به کار می بردیم تا طعمه ها فرار نکنند! ولی فرصت حرف زدن نیافت چرا که امیرحسین چاقویش را بیرون کشیده بود و ضربات را بر گردن و پشت او وارد کرد. می خواستم جلویش را بگیرم که ضربات بیشتری نزند ولی او گفت: تو هم ترسویی! عرضه نداری! او این توهین ها را کرد و سپس با هم از صحنه گریختیم و … در ادامه بازسازی صحنه قتل، «امیرحسین- الف» هم با دستور قاضی میرزایی در برابر دوربین دستگاه عدالت ایستاد و درحالی که تعدادی از شهروندان حاضر در محل خواستار اشد مجازات برای اعضای این شبکه مخوف می شدند، درباره چگونگی ماجرا گفت: من تعدادی قرص خورده بودم که به همراه دوستانم و به قصد زورگیری به بولوار امامیه آمدیم. قصد کشتن آن جوان را نداشتم ولی برای این که گوشی تلفن طعمه ها را راحت تر سرقت کنیم به هرکدام که می رسیدیم و موقعیت مکانی را برای دزدی مناسب می دیدیم ابتدا با چاقویی که همیشه همراهم بود ضربه ای به «سوژه» می زدیم و بعد تلفنش را می گرفتیم. می خواستیم وحشت ایجاد کنیم تا مردم بترسند و ما را دستگیر نکنند از طرف دیگر هم آن «سوژه» می ترسید و خودش گوشی تلفن را می داد!

سرکرده این شبکه مخوف زورگیری گفت: شبی سه یا چهار سرقت انجام می دادیم و حتی بعد از قتل هم در منطقه الهیه مشهد زورگیری کردیم! او اضافه کرد: معمولا افراد نوجوان و ضعیف الجثه را در مکان های خلوت و پارک ها شناسایی می کردیم که توان مقابله با ما را نداشته باشند! گزارش خراسان حاکی است: این متهم سپس خودکاری را به عنوان چاقو در دست گرفت و چگونگی ارتکاب جنایت را در حضور قاضی میرزایی بازسازی کرد. با پایان یافتن بازسازی صحنه جنایت، مقام قضایی در حالی سه متهم اصلی این شبکه را با دستور بازداشت موقت روانه زندان کرد که تحقیقات بیشتر درباره زورگیری های اعضای شبکه معروف به «گربه های وحشی» همچنان با راهنمایی های قاضی شعبه ویژه پرونده های جنایی ادامه دارد.

بیشتر بخوانید:

شبکه مخوف «گربه های وحشی» مشهد در دام پلیس

زورگیران شاهرگ‌ جوان‌۲۱‌ساله‌ مشهدی را‌ زدند/ استمداد پلیس آگاهی از شهروندان

قاضی ویژه قتل عمد خبر داد؛ تشکیل گروه تخصصی برای دستگیری زورگیران آدمکش مشهد

از شکستن دست زنها تا ضربه کلنگی با قمه به مردم در خیابان / اعترافات تکان دهنده «گربه های وحشــی» مشهد +تصاویر

صدور دستور قضایی برای انتشار بدون پوشش تصاویر زورگیران مخوف مشهد/ «گربه های وحشی» را شناسایی کنید

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − چهار =

دکمه بازگشت به بالا
بستن