: کدخبر
19201
: تاریخ
۱۳۹۷/۱۰/۲۲

دیدار سردار جان نثار فرمانده مرزبانی خراسان رضوی با خانواده شهید “بهبودی”

0

فرمانده مرزبانی استان در راس هیئتی به دیدار خانواده شهید “بهبودی” رفت.
به گزارش صبح مشهد به نقل از خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی فرماندهی مرزبانی استان خراسان رضوی ، سردار “جان نثار” فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی در راس هیئتی با خانواده شهید “بهبودی” دیدار و گفتگو کرد.
وی در این دیدار گفت: خداوند به خانواده شهدا صبر ویژه ای عنایت نموده است ، چرا که شهدا و خانواده معزز آنها از جایگاه ویژه ای برخوردارند.
حجت الاسلام و المسلمین “رامیار ” رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی مرزبانی استان خراسان رضوی در ادامه این گزارش فرمودند : من فکر میکنم غیر از مقام شهید و شهادت هیچ منسب و مقام دیگری اینجور با شرافت و با کرامت نیست، ما مدیون شهدا و خانواده های شهدا هستیم بنده و تمام دوستان ما که اینجا هستند همه معترفیم که ما مدیونیم و اگر صدها بار بیاییم و صدها بار یادواره برگذار کنیم بازهم ما مدیون خون پاک شهیدان شما هستیم.
وی در ادامه افزود : امروز بدانید شما در این امنیت و ثواب این امنیت صد در صد سهیم هستید ، چون شما دین و حق خود را ادا کرده اید و با هیچ یک از مطامع دنیوی و متالبات دنیوی هم نمی شود این شهید و خونش ارج نهاد.
حجت الاسلام و المسلمین “رامیار ” در پایان خاطر نشان کرد : شما با قوت و قدرت در این کشور ایستاده اید ما همه دارایی خود را فدای اماممان ، نظاممان و رهبرمان می کنیم امیدوارم که خداوند انشالله به ما توفیق بفرماید. شما دلشکسته اید ، خدا را می توان در دلهای شکسته پیدا کرد هر وقت یادی کردید از این شهید بچه های مرزبانی را نیز یاد کنید بچه هایی که مظلومند، محرومند و در مرز خدمت می کنند و مثل بچه های شما هستند و ادامه ی راه آنها را دارند.
گفتنی است در پایان هدیه ای توسط سردار فرمانده مرزبانی استان به خانواده شهید “بهبودی” نیز اهدا گردید.

print
Print Friendly, PDF & Email

ارسال نظر

14 + 5 =