شهری

در سال حمایت از کالای ایرانی؛ دومین نمایشگاه تخصصی تولید ملی، کالای ایرانی (ساخت ایران) در مشهد برگزار می شود

وسعت نمایشگاه فرش دستباف به صورت تخصصی به متراژ دو هزار مترمربع خواهد بود که در سالن‌های بهار، ابوسعید و مولوی برپا خواهد شد.

رییس هیات مدیره و مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی مشهد از آغاز به کار دومین نمایشگاه تخصصی تولید ملی، کالای ایرانی (ساخت ایران) از عصر فردا خبر داد.
به گزارش صبح مشهد، علیرضا هوشنگ‌نژاد گفت: همزمان با این نمایشگاه، نمایشگاه اختصاصی فرش دستباف نیز در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد دایر خواهد بود.
وی بیان کرد: ۲۰۰ شرکت و در قالب ۶۰۰ غرفه در این نمایشگاه، تولیدات خود را ارائه می‌کنند.
هوشنگ‌نژاد با اشاره به قرارگرفتن در سال تولید ملی و کار ایرانی ادامه داد: دومین نمایشگاه تخصصی تولید ملی، کالای ایرانی (ساخت ایران) و نمایشگاه اختصاصی فرش دستباف در تاریخ ۸ الی ۱۲ تیرماه به مساحت ۸ هزار مترمربع دایر خواهد بود.
رییس هیات مدیره و مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی مشهد ابراز کرد: همچنین وسعت نمایشگاه فرش دستباف به صورت تخصصی به متراژ دو هزار مترمربع خواهد بود که در سالن‌های بهار، ابوسعید و مولوی برپا خواهد شد.
مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی مشهد اظهار کرد: همچنین تولیدکنندگان پوشاک و سایر صنایع در سالن‌های فردوسی، انوری و تالار b1 , b2، تولیدات خود را ارائه خواهند کرد.
هوشنگ‌نژاد افزود: خوشبختانه امسال، با تمامی تنگناها و مشکلات اقتصادی واحدهای تولیدی، با ۱۵ درصد رشد روبرو مواجه بوده‌ایم.
به گفته وی همچنین ۲۰ درصد رشد را در متراژ داشته‌ایم و تجار و بازرگانان و صادرکنندگان در ۱۰ تیرماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی برگزار می‌شود.
هوشنگ‌نژاد تاکید کرد: همچنین افتتاحیه‌ای در عصر فردا با حضور مسوولان اجرایی، نمایندگان مردم و شورا و واحدهای آستان قدس رضوی برگزار خواهد شد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =

دکمه بازگشت به بالا
بستن