: کدخبر
16197
: تاریخ
۱۳۹۷/۰۲/۱۸

با حضور ۳۰۰ شرکت داخلی و خارجی، نمایشگاه بین‌المللی گل و گیاه مشهد میزبان شهروندان است

0

با حضور ۳۰۰ شرکت داخلی و خارجی، هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گل و گیاه مشهد در خدمت شهروندان مشهدی قرار گرفت.

به گزارش صبح مشهد، احمدرضا سلامی در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد: هفدهمین نمایشگاه گل و گیاه ۱۷ تا ۲۱ اردیبهشت ماه سال جاری در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار و ۳۰۰ شرکت داخلی و خارجی در قالب ۷۰۰ غرفه در آ ن شرکت نمودند.
وی افزود: در نمایشگاه بین‌المللی گل و گیاه نمایندگان شرکت‌های خارجی از کشور هلند و آلمان و همچنین شرکت‌هایی از شهرهای استان‌ خراسان رضوی، محلات، چالوس، قزوین و… حضور دارند.
هفدهمین دوره از نمایشگاه گل و گیاه مشهد در زمینه‌های گل شاخ بریده، محوطه‌سازی و منظرسازی، احجام و تندیس‌های گل و شرکت‌های تخصصی در زمینه باغ بام و دیواره سبز، باغ کودک و گل‌های آپارتمانی برگزار خواهد شد.
وی با اشاره به برنامه‌های جانبی نمایشگاه گل و گیاه مشهد ادامه داد: برگزاری اولین همایش تخصصی باغ بام و دیواره سبز در روز ۲۰ اردیبهشت ماه با حضور شرکت‌های تخصصی در زمینه باغ بام یکی از اصلی‌ترین برنامه‌های جانبی این نمایشگاه است.
برگزاری برنامه‌های فرهنگی و شاد در محل فضای باز نمایشگاه بعد از اذان مغرب و عشاء، ارائه برنامه‌های آموزشی در زمینه کاشت و نگهداری از گل و گیاه و برگزاری نشست‌های تخصصی بین تولیدکنندگان گل و گیاه نیز تدارک دیده شده است.
همچنین در حاشیه برگزاری هفدهمین نمایشگاه گل و گیاه مشهد از شهروندان سبز، ادارات سبز، مدارس سبز و تولیدکنندگان تقدیر خواهد شد.
این نمایشگاه در مدت برگزاری از ساعت ۱۶ تا ۲۳ و در روز جمعه ۲۱ اردیبهشت ماه از ساعت ۱۱ صبح تا ۲۳ در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد برای بازدید علاقه‌مندان دایر است.

print
Print Friendly, PDF & Email

ارسال نظر

4 × 2 =