اسلاید شواقتصادیستون اصلی

پدیده باید به آرامش برسد تا سرمایه گذار ورود پیدا کند

کد خبر : 13134

دبیر کل اتاق تعاون آرامش پدیده را یکی از عواملی عنوان کرد که سرمایه گذار را راغب به سرمایه گذاری در پدیده می کند.
به گزارش صبح مشهد به نقل از سایت اخبار پدیده، محمد صادق مفتح اعتقاد دارد، پدیده نیازمند یک افق روشن به همراه برنامه ریزی دقیق و شفاف است تا بتواند با جلب اعتماد برای سهامداران قدیم، سرمایه گذاران و سهامداران جدید جذب کند.
وی در همین رابطه می گوید: « حضور سرمایه گذار برای پدیده یک الزام است اما با یک افق باز و روشن، که این افق را باید مدیریت پروژه ترسیم کند. به این ترتیب می توان سرمایه گذاران قدیم را راغب به سرمایه گذاری بیشتر و راه را برای سرمایه گذاران جدید باز کرد.»
وی ضمن بیان اینکه دولت نیز در بین نقش به سزایی دارد می افزاید: «برای ورود سرمایه گذار باید دولت نیز بستر مناسبی را برای پدیده فراهم کند چرا که این پروژه طی سال های اخیر گرفتار مشکلات عدیده در ارگان های دولتی شده است.»
قائم مقام سابق اجرایی وزیر و معاون سابق فناوری اطلاعات وزارت صنعت، معدن و تجارت حضور و اهمیت دولت به پروژه پدیده را تا حد زیادی در بازگرداندن آرامش به پدیده و همچنین سرمایه گذار بسیار مهم می داند و تصریح می کند: «دولت در کنار سرمایه گذار باید به پدیده کمک کند. در واقع نمی شود از کمک های دولتی صرف نظر کرد به صرف اینکه سرمایه گذار ورود پیدا خواهد کرد و همینطور برعکس. البته نباید این نکته را فراموش کرد که سهامداران پدیده همانطور که تاکنون صبوری کرده اند از این به بعد هم باید صبوری کنند تا پدیده بتواند با کمک های دولت و سرمایه گذار دوباره سر پا بایستد.»
این مقام مسئول در ادامه می گوید: «برنامه ریزی دقیق و شفاف و همچنین بازگو کردن آن برای سهامداران بسیار مهم است که باید مدیریت پروژه به آن توجه کنند.»
دبیر کل اتاق تعاون ایران همچنین تجمعات سهامداران پدیده را مانعی بر سر راه سرمایه گذار عنوان می کند و می افزاید: «اگرچه سهامداران پدیده نگران آینده این پروژه هستند و دلیل تجمعاتشان نیز همین است، اما نباید این نکته مهم را فراموش کنند که تجمعات مانعی بر سر راه سرمایه گذار محسوب می شود؛ و از طرفی مدیریت پروژه باید اقداماتی انجام دهد تا آرامش و اعتماد به سهامداران بازگردد و این ترس از آینده در آن ها از بین رود. ضمن اینکه با آرامش روانی برای سهامدار می توان از آن ها این توقع را داشت که سهام خود را در پدیده افزایش دهند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − ده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن