اسلاید شودانش و فناوریستون اصلی

غرفه‌های برتر و فعال بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات اعلام شد

از غرفه های برتر و فعال بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات با حضور دکتر نهاوندیان، رییس دفتر رییس جمهور، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون مطبوعاتی وزیر، تقدیر شد.

به گزارش صبح مشهد به نقل از کمیته اطلاع رسانی بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات، غرفه های برتر و فعال نمایشگاه بر اساس ارزشیابی انجام شده اعلام شد که غرفه های برتر علاوه بر لوح تقدیر و بلیت رفت و برگشت سفر به مشهد مقدس(اهدایی قطارهای فدک) ۸ سکه بهار آزادی هدیه دریافت کردند.

همچنین غرفه های فعال نیز بر اساس جدول امتیاز بندی که در روزهای آتی منتشر خواهد شد، ۲ تا ۶ میلیون تومان یارانه نقدی دریافت خواهند کرد.

شورای هماهنگی تشکل های مدیریتی مطبوعات با تقدیر از تمامی رسانه‌های حاضر در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات، بعد از بررسی فعالیت‌های غرفه‌های مختلف حاضر در نمایشگاه، و امتیاز بندی بر اساس شاخص‌های منتشرشده قبل از آغاز نمایشگاه، رسانه های برتر را در ۹ گروه شرکت کننده به شرح زیر اعلام نمود:

شایان ذکراست در جلسه بررسی عملکر غرفه ها، ۴ نماینده از ۵ تشکل عضو شورای هماهنگی تشکل های مدیریتی مطبوعات حضور داشتند و عملکردغرفه ها بدون احتساب امروز(جمعه ۲۱ آبان) بررسی شده است.

طراحی و دکوراسیون غرفه (بسته به نوع مالکیت رسانه)، برنامه های غرفه و خلاقیت در ارائه خدمات مرتبط با زمینه رسانه، رعایت نظام نامه نمایشگاه، میزان بازدید مخاطبان و استقبال از غرفه ها و نظرسنجی های ستاد نمایشگاه، برنامه های جانبی که قبلاً در وبسایت نمایشگاه ثبت و طبق آن اجرا شده است، حضور مدیران رسانه ها در غرفه طی روزهای برگزاری شاخص هایی بوده که در بررسی و انتخاب غرفه برتر لحاظ شده است.

 با سپاس ویژه از مدیریت محترم خبرگزاری جمهوری اسلامی و مؤسسه مطبوعاتی ایران که با وجود حضور گرم و فعالیت چشمگیر، داوطلبانه از رقابت با سایر رسانه‌ها خارج شدند،  برترین غرفه‌های نمایشگاه بیست و دوم را به این شرح اعلام می دارد.

در گروه نشریات استانی و منطقه‌ای، غرفه نشریه پیام عسلویه به صاحب امتیازی و مدیرمسئولی آقای مازیار هوشمند  به عنوان غرفه برتر

 در این گروه همچنین رسانه‌های زیر به عنوان رسانه های فعال اعلام شدند:«صفای سخن، نقد حال، همدان پیام، نی ریزان فارس، اتفاقیه خراسان، ستاره شرق»

 در گروه نشریات کودک و نوجوان، غرفه نشریه نبات به صاحب امتیازی مؤسسه فردای روشن کودک و مدیر مسئولی آقای مجتبی سادات  به عنوان غرفه برتر،و غرفه های سروش کودک و فندق به عنوان غرفه فعال معرفی شدند.

در گروه دین و اندیشه به طور مشترک به خبرگزاری قرآن (ایکنا) به مدیرمسئولی آقای حمید فرزام و پایگاه اطلاع رسانی شفقنا  به مدیرمسئولی آقای مجتبی حسینی توسل به عنوان غرفه برتر و غرفه های خبرگزاری تقریب، پایگاه اطلاع رسانی عقیق، خبرگزاری حوزه به عنوان غرفه های فعال اعلام شدند.

در گروه فرهنگی هنری

پایگاه خبری هنرآنلاین، به صاحب امتیازی و مدیرمسئولی آقای مهدی افضلی به عنوان غرفه برتر شناخته شد.

همچنین غرفه های «خط خطی، ریتم زندگی، پیشخوان، سرزمین هنر، سینما ادبیات، تهران، پاراگراف، آزما»  به عنوان فعال اعلام شدند.

در گروه آموزشی تخصصی، پایگاه خبری وبدا به صاحب امتیازی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و به مدیر مسئولی آقای عباس زارع نژاد به   عنوان غرفه برتر اعلام می شود.

همچنین غرفه های «سلامت آنلاین، مدیران ارشد، آسمان نما، سلامت نیوز، چهارفصل، نجوم، انشاء و نویسندگی، اقتصاد و مدیریت شهری» به عنوان غرفه های فعال اعلام شدند.

در گروه عمومی خانواده، غرفه چلچراغ به صاحب امتیازی آقای فریدون عموزاد خلیلی به عنوان غرفه برتر شناخته شد.

و غرفه های  «شطرنج، راز، هنر آذین، موفقیت، خانواده سبز، پنجره خلاقیت، نهاد خانواده سالم، هفت روز زندگی» به عنوان فعال می شوند.

 در گروه سیاسی اقتصادی

به طور مشترک غرفه مهرنامه به صاحب امتیازی خانم فروزنده ادیبی و مدیر مسئولی آقای مهدی شمشیریان  و پایتخت کهن به صاحب امتیازی و مدیرمسئولی خانم فریبا عباسی به عنوان غرفه برتر اعلام شدند و غرفه های « شنبه، روبرو، مثلث، چشم انداز ایران، تابش کوثر، رویداد۲۴، حمل و نقل، تدبیر ۲۴، انصاف، فردا» به عنوان غرفه فعال معرفی شدند.

 در گروه روزنامه ها، روزنامه شهروند به صاحب امتیازی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران و مدیر مسئولی آقای عبدالرسول وصال به عنوان غرفه برتر شناخته شد و روزنامه های صمت، ستاره صبح، هنرمند، هفت صبح، جمهور، دنیای خودرو، ۱۹ دی به عنوان غرفه های فعال شناخته شدند.

 در گروه خبرگزاری ها، دو خبرگزاری به طور مشترک غرفه برتر اعلام شدند: خبرگزاری ایسنا به مدیرمسئولی آقای علی متقیان و خبرگزاری تسنیم به مدیرمسئولی آقای مجید قلی زاده

همچنین غرفه های خبرگزاری های برنا، ایلنا، دفاع مقدس، پانا و ایمنا به عنوان غرفه های فعال اعلام می شوند.

در بخش موسسات مطبوعاتی، موسسه مطبوعاتی ابن سینای بزرگ به مدیریت امیر عباس فتاح زاده به عنوان غرفه برتر و غرفه های  خبر، قدس و جماران به عنوان غرفه فعال اعلام شدند. و موسسات «خبر، قدس، جماران» به عنوان غرفه فعال معرفی شدند.

اعضای کمیته انتخاب:

آقای حسن محرابی (مدیرکل مطبوعات داخلی)، آقای محمدعلی وکیلی (رئیس انجمن مدیران روزنامه های غیردولتی)، آقای علی اکبر بهبهانی (مدیرعامل شرکت تعاونی مطبوعات)، آقای بهروز کلانی (رئیس انجمن نشریات کشاورزی)، آقای مرتضوی (دبیر انجمن مدیران مسئول نشریات کشور) و آقای محمدرضا یوسفی (رئیس انجمن مدیران رسانه ها)

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 14 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن