اسلاید شوشهری

تمهیدات ترافیکی روز اربعین در مشهد

کد خبر : 48769

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان رضوی تمهیدات ترافیکی ایام عزاداری اربعین حسینی(ع) را در مشهد اعلام کرد.

به گزارش صبح مشهد، علی اکبر غلامی با اعلام این خبر گفت: شروع اجرای طرح در اربعین حسینی از ساعت ۱۳ روز جمعه ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ با حضور کارکنان پلیس راهور مطابق با طرح ذیل و امکانات پیش‌بینی شده خواهد بود.

وی ادامه داد: تمهیدات ترافیکی مراسم عزاداری اربعین حسینی(ع) در مشهد مقدس از ساعت ۶ روز اربعین تا خاتمه مراسم در مسیر میدان شهدا، تقاطع شهید گمنام، پنجراه نواب صفوی و میدان بسیج، تقاطع شهید اندرزگو، چهارراه شهدا و تقاطع زرینه، میدان گنبد سبز، میدان ۱۷ شهریور به سمت حرم مطهر و در ضلع جنوبی خیابان نواب صفوی(حرم مطهر به پنجراه) مسدود خواهد بود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان خراسان رضوی با اشاره به محدودیت‌های توقف در این ایام، افزود: پارک وسایل نقلیه در رینگ زیرگذر حرم مطهر خیابان شیرازی از میدان شهدا تا حرم مطهر، خیابان شهید رجائی حد فاصل تقاطع شهید اندرزگو تا تقاطع شهدا و خیابان آیت الله بهجت تا تقاطع زرینه، خیابان نواب صفوی، خیابان طبرسی تقاطع شهید گمنام تا حرم مطهر، از تقاطع دانش تا حرم مطهر، طول خیابان شهید اندرزگو و حریم کلیه تقاطع‌های موجود در مسیر تا عمق ۵۰ متری ممنوع و از ساعت ۲۳:۳۰ شب اربعین حسینی پاکسازی خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس خراسان رضوی، غلامی گفت: در صورت پیاده‌روی جاماندگان اربعین حسینی(ع)، از میدان فردوسی تا حرم مطهر به صورت مقطعی محدودیت اعمال خواهد شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان خراسان رضوی در پایان از شهروندان خواست ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی نهایت همکاری را با پلیس در محورهایی که محدودیت‌های ترافیکی داریم داشته باشند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج − دو =

دکمه بازگشت به بالا
بستن