اجتماعی

فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال شرق: انتخابات نماد اتحاد ملی تلقی می‌شود

کد خبر : 59223

امیر سرتیپ دوم معصومی گفت: انتخابات نماد اتحاد ملی تلقی می شود و می توان از آن بعنوان ابزاری برای متحد کردن مردم یک کشور استفاده کرد.

به گزارش صبح مشهد به نقل از روابط عمومی منطقه پدافند هوایی شمال شرق امام رضا (ع)، امیر سرتیپ دوم ستاد محمدرضا معصومی فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال شرق ارتش در جمع فرماندهان و مسئولان ارشد این منطقه، با اشاره به مرحله دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، بر حضور پرشور مردم در این رویداد مهم سیاسی تاکید کرد و گفت: مردم با مشارکت حداکثری در انتخابات پیش رو، می‌توانند در سرنوشت ۴ سال آینده کشور سهیم باشند.

وی افزود: وظیفه همه ما دعوت مردم به انتخابات است، چرا که دشمنان نظام برای کمرنگ کردن حضور مردم در پای صندوق‌ های رأی، برنامه‌ ریزی کرده‌اند.

وی با دعوت از آحاد ملت بویژه رأی اولی ها جهت حضور گسترده در انتخابات ، تصریح کرد: ملت ایران با حضور پرشور و همه جانبه خود در رویداد های مهم کشور در عرصه‌ های مختلف، ثابت کردند که پای انقلاب ایستاده اند.

امیر سرتیپ دوم معصومی با بیان شرکت در انتخابات یک تکلیف شرعی است، عنوان کرد: حضور در انتخابات یک تکلیف شرعی و ادای دین به نظام جمهوری اسلامی است‌

فرمانده منطقه پدافند هوایی شمال شرق ارتش با بیان اینکه انتخابات مسیر اصلاح و پیشرفت یک کشور بشمار می رود، خاطرنشان کرد: مردم با شناخت و آگاهی کامل، شایسته‌ ترین فرد را برای سکان هدایت کشور انتخاب می‌کنند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 − 1 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن