اسلاید شوپایتخت فرهنگ اسلامی

بازگشت نخستین گروه حجاج خراسانی به وطن از یکم تیرماه/ مستقبلین به فرودگاه نیایند

کد خبر : 59044

مدیرکل فرودگاه‌های استان خراسان رضوی خواستار عدم حضور مستقبلین زائران سرزمین وحی در فرودگاه بین‌المللی مشهد شد و گفت: نخستین گروه حجاج استان خراسان‌رضوی و شمالی یکم تیرماه، وارد فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد می‌شوند.

به گزارش صبح مشهد به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل فرودگاه‌های استان خراسان‌رضوی؛ محمود امانی‌بنی در نشست هماهنگی عملیات بازگشت زائران حج تمتع استان‌های خراسان‌رضوی و شمالی، با تاکید براینکه اصل تکریم زائران و مستقبلین در عملیات بازگشت زائران حج تمتع سرلوحه تمامی اقدامات پرسنل است، اظهار داشت: هدف از برگزاری این نشست، افزایش هماهنگی و انسجام در تسهیل امور زائران و اطلاع‌رسانی دقیق به مستقبلین است تا مبادا با مشکلی مواجه شوند.

مدیرکل فرودگاه‌های استان خراسان‌رضوی افزود: نخستین گروه از زائران خراسان‌رضوی و شمالی ساعت ۱۱ و۱۰ دقیقه روز جمعه (یکم تیر‌ماه امسال) با پرواز ۳۵۸۵ هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران وارد فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد خواهند شد.

امانی‌بنی با تاکید براینکه تدابیر و هماهنگی‌های لازم برای بازگشت حجاج اندیشه شده و با آمادگی کامل به استقبال زائران سرزمین وحی خواهیم رفت، خاطرنشان کرد: امسال بیش از ۱۱ هزار زائر سرزمین وحی از ۲۹ اردیبهشت‌ماه تا ۱۲ خردادماه در قالب ۴۷ پرواز از استان‌ خراسان‌رضوی و شمالی از طریق فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد به مکه و مدینه اعزام شدند.

امانی‌بنی تصریح کرد: علاوه بر بسیج تمام عوامل فرودگاهی، با تشکیل کمیته عملیات حج با مشارکت تمامی سازمان‌های و ارگان‌های مرتبط از جمله سپاه، پلیس، شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان دستگاه‌های امنیتی مستقر در استان خراسان‌رضوی، نسبت به ساماندهی امور و بهبود سطح خدمات‌رسانی به زائران بیت‌الله الحرام اقدام شده است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده − نه =

دکمه بازگشت به بالا
بستن