استانی

بازید رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی پدافند هوایی ارتش از ایستگاه رادار تربت جام

کد خبر : 58804

حجت الاسلام والمسلمین بهمن از ایستگاه رادار شهید بیدی تربت جام بازدید کرد

به گزارش صبح مشهد به نقل از روابط عمومی منطقه پدافند هوایی شمال شرق امام رضا (ع)، رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی پدافند هوایی ارتش در این بازدید، ضمن قدردانی از تلاش‌ها و زحمات کارکنان پایور و وظیفه این ایستگاه، گفت: ایستگاه رادار شهید بیدی یکی از مهم‌ترین ایستگاه‌های رادار کشور است که وظیفه رصد و پایش تحرکات هوایی در منطقه شمال شرق را عهده‌دار است نقش مهمی در حفظ و تامین امنیت آسمان کشور ایفا می‌کند.

وی به تلاش‌ های شبانه روزی کارکنان نیروی پدافند هوایی ارتش در ایجاد امنیت برای کشور اشاره کرد و افزود: خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در چنین شرایط سختی، جهاد فی سبیل الله است.

وی با تاکید بر اینکه وجود همدلی و صمیمیت بین آحاد نیروهای مسلح کشور یکی از شاخصه های مهم در ارتقای توان رزم است، خاطرنشان کرد: همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند، پدافند هوایی در خط مقدم دفاع از حیثیت کشور، تمام توان خود را در دفاع از آسمان آبی کشورمان انجام می دهد تا دشمنان نتوانند چشم طمع به کشور عزیزمان ایران اسلامی داشته باشند.

حجت الاسلام والمسلمین بهمن وجود سربازان را برای نظام بسیار مهم و تاثیر گذار دانست و تصریح کرد: فلسفه سربازی در واقع شکوفایی استعداد‌ها و آمادگی آن‌ها برای یک زندگی پرنشاط در ادامه سربازی‌ شان است.

رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی پدافند هوایی ارتش در ادامه با حضور در قسمت های مختلف این یگان و دیدار چهره به چهره با کارکنان پایور و وظیفه، ضمن تشکر از تلاش های آنان در ایجاد امنیت آسمان کشور، آمادگی کارکنان این ایستگاه و تجهیزات آن را در وضع مطلوبی توصیف کرد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − سه =

دکمه بازگشت به بالا
بستن