پایتخت فرهنگ اسلامی

رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی پدافند هوایی ارتش: تحقیق و پژوهش، مفاهیم قرآنی را افزایش می دهد

کد خبر : 58772

حجت الاسلام والمسلمین بهمن گفت: استفاده از پژوهش و تحقیق ضمن کمک به توسعه و آبادانی کشور، می تواند درک مفاهیم قرآنی را افزایش داده و گرایش به توحید را عمیق تر کند.

به گزارش صبح مشهد به نقل از روابط عمومی منطقه پدافند هوایی شمال شرق امام رضا (ع)، حجت الاسلام والمسلمین محمد بهمن رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی پدافند هوایی ارتش در همایش فصلی روحانیون منطقه پدافند هوایی شمال شرق، اظهار کرد: در قرآن کریم در خصوص تفکر، تحقیق، پژوهش و تعقل تاکید شده که می تواند زمینه قرابت انسان به خدا را بیشتر کند.

وی افزود: نزدیکی انسان به خدا و رسیدن به مرحله تقوی رمز رسیدن به سعادت است و اگر کسی پیوند مستمر خود با معبود را برقرار کند، می تواند خود را پیدا کرده و راه و رسم درست زندگی کردن را نیز پیدا کند.

حجت الاسلام والمسلمین نقش روحانیون را در امور تبلیغ دین حیاتی دانست و بیان کرد: در کنار همه ابزارهای رسانه ای و تبلیغی باید اذعان کرد روحانیون همیشه وظیفه هدایت و رهبری مردم را بر عهده داشته و تواسنته اند در راهنمایی گروههای مختلف نقش آفرین باشند.

رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی پدافند هوایی ارتش خاطرنشان کرد: باید در کنار فعالیت های روزمره، بصیرت و معنویت دینی را در خود و افراد خانواده و محیط پیرامون خود تبلیغ و تقویت کنیم تا سلامت روحی و معنوی در همه محیط ها گسترش یابد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده + سه =

دکمه بازگشت به بالا
بستن