شهری

دمای هوای شبانه در خراسان رضوی به صفر درجه می‌رسد

کد خبر : 55997

کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: دمای هوای شبانه خراسان رضوی از امشب در بیشتر مناطق مختلف به خصوص در مناطق شمالی به حدود صفر درجه می‌رسد و این روند در شب‌های آینده ادامه خواهد داشت.

به گزارش صبح مشهد، محمد غیوری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: سامانه سرد پرفشار از عصر امروز خراسان رضوی را فرا خواهد گرفت و کمینه دمای هوای استان را بین سه تا هفت درجه کاهش می‌دهد، در عین حال دمای روزانه استان نسبت به امروز تغییر محسوسی نخواهد داشت.

وی ادامه داد: طی ۲۴ ساعت گذشته، ۱۴ ایستگاه از ۱۸ ایستگاه هواشناسی خراسان رضوی، بارش باران را به ثبت رسانده اند که شهرستان تربت جام با ۱۰ و یک دهم میلیمتر، بیشترین میزان بارش را داشته است.

کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی با بیان این که کلانشهر مشهد نیز هفت میلیمتر بارندگی را به ثبت رسانده است گفت: بارش ها تا عصر امروز ادامه دارد و پس از آن وضعیت جوی پایدار خواهد شد و شهرستان های مناطق شمالی نیز میزبان پدیده مه گرفتگی خواهند شد.

غیوری افزود: طی شبانه روز گذشته، قوچان با چهار و سرخس با ۲۷ درجه سلسیوس به ترتیب سردترین و گرمترین شهرستان های استان بوده اند و طی همین مدت دمای هوای کلانشهر مشهد بین ۹ تا ۲۱ درجه در نوسان بوده است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 1 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن