اسلاید شودانش و فناوری

راه اندازی داشبورد آنلاین پروژه های عمرانی شهرداری مشهد

کد خبر : 55930

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از راه اندازی داشبورد شهروندی و آنلاین رصد پروژه های عمرانی شهرداری مشهد، جهت اطلاع و امکان مشاهده میزان پیشرفت و جزئیات کلیه پروژه های عمرانی شهرداری مشهد به صورت آنلاین و مکانمند توسط شهروندان خبر داد.

به گزارش صبح مشهد به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا سمیعی با بیان این خبر اظهار کرد: داشبورد آنلاین مکانی پروژه های عمرانی با تجمیع و ارائه مجموعه ای از اطلاعات ثبتی و برخط از چهار سامانه عملیاتی شهرداری مشهد یعنی سامانه قراردادها، سامانه کنترل پروژه، سامانه مدیریت صورت وضعیت ها و سامانه بودجه و اعتبارات است.

وی افزود: این داشبورد علاوه بر معرفی پروژه های عمرانی شهرداری مشهد، امکان رصد مداوم پیشرفت ریالی و فیزیکی هر پروژه، مبلغ پروژه، مشاهده پراکندگی پروژه ها در سطح شهر و تصاویر مربوط به پروژه های بزرگ را فراهم می کند.

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد بیان کرد از سایر ویژگی های این داشبورد میتوان به امکان فیلتر کردن پروژه ها براساس محدوده اعتبار، مساحت، خدمات برنامه و حوزه های مجری و بهره بردار، مناطق، معاونت ها، سازمان ها و …، مشاهده پراکندگی پروژه های بر روی نقشه و در یک نگاه، نمایش لایه های خاص موضوعی و موضعی و همچنین نمایش پروژه های مرتبط با تملکات، محلات بازآفرینی، پروژه های محوری و… نام برد.

سمیعی گفت: شهروندان میتوانند از طریق سامانه فاش (فضای اطلاع رسانی شفاف شهرداری مشهد) به آدرس https://fash.mashhad.ir به داشبورد مذکور دسترسی داشته باشند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − سیزده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن