اقتصادی

نماینده ویژه وزیر صمت دربازدیداز بیست و سومین نمایشگاه تخصصی قطعات خودرو و صنایع وابسته اعلام کرد: 

نمایشگاه بین‌المللی مشهد جزو بهترین نمایشگاه های کشور است

کد خبر : 55761

نماینده ویژه وزیر صمت نمایشگاه ها را تجلی‌گاه تولیدات ملی دانست وگفت : به نظر من با توجه به تغییرات جدیدی که در خیلی از بخش‌ها صورت گرفته است وهمچنین برخی سیاست‌های جدیدی که در کشور ازآن حمایت ویژه می‌شود در آینده نه چندان دور تحولات خوبی را خواهیم داشت.

به گزارش صبح مشهد به نقل از ستاد خبری بیست و سومین نمایشگاه تخصصی قطعات خودرو و صنایع وابسته مشهد ،علی گلشنی در حاشیه بازدیداز این نمایشگاه افزود:نمایشگاه بین المللی مشهد باتوجه به خدماتی که ارائه می‌کند و نمایشگاه هایی که برگزار می نماید ،همیشه جزو بهترین نمایشگاه‌های کشور بوده است و نمایشگاه قطعات خودرو مشهد نیز ازسطح بسیار بالایی برخوردار است ویکی از بزرگترین نمایشگاه های قطعات خودرو ایران است.

علی گلشنی قطعه سازی را مهمترین ارکان تولید خودرو باکیفیت ملی عنوان نموده وتصریح کرد: قطعه سازهای خیلی خوب در این نمایشگاه بانوآوری‌های جدید حضور دارند و وقتی این اندازه از خودباوری و نوآوری وجود دارد باعث امیدواری است و امیدوارم وضعیت قطعه سازی در کشور درآینده خیلی نزدیک بسیار بهتر شود.

نماینده ویژه وزیر صمت در خصوص دلایل نداشتن خودرو ملی با کیفیت خاطرنشان ساخت: دلایلی که باعث کیفیت خودرو می‌شود بسیار واضح است. به نظر من با توجه به تغییرات جدیدی که در خیلی از بخش‌ها صورت گرفته است و برخی سیاست‌های جدیدی که در کشور ازآن حمایت ویژه می‌شود در آینده نه چندان دور تحولات خوبی را خواهیم داشت.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × پنج =

دکمه بازگشت به بالا
بستن