استانی

خیران مدرسه‌ ساز تربت‌ حیدریه ۱۵قرارداد ساخت امضا کردند

کد خبر : 55714

رئیس هیئت مدیره مجمع خیران مدرسه‌ساز تربت‌حیدریه گفت: خیران مدرسه‌ساز این شهرستان، ۱۵ تفاهم نامه به ارزش ریالی ۴۹۰ میلیارد ریال به امضا رسانده‌اند که بر اساس آن ۴۹ کلاس درس در قالب هشت مدرسه خواهند ساخت.

به گزارش صبح مشهد به نقل از ایرنا، ایمان سلطانی در آیین افتتاح یک طرح خیرساز در تربت حیدریه افزود: سقف زمانی اجرای کل این تعهدات پایان سال ۱۴۰۳ است و به صورت صد درصدی خیرساز یا مشارکتی با اداره نوسازی مدارس ساخته می شوند.

وی ادامه داد: همچنین از شهریور سال گذشته طرح «پویش مشق خیران» در این شهرستان کلید خورد که بر این اساس خیران، نوشت افزار، کیف و لباس فرم دانش‌آموزان نیازمند را متقبل می‌شوند.

رئیس هیئت مدیره مجمع خیران مدرسه‌ساز تربت‌حیدریه گفت: بر این اساس شهریور سال گذشته مایحتاج مورد نیاز ۲ هزار و ۱۰۰ دانش‌آموز به مبلغ سه میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال و شهریور امسال نیز مایحتاج هزار و ۷۰۰ دانش‌آموز معادل پنج میلیارد ریال نوشت افزار خریداری و اهدا شد.

سلطانی افزود: با پیگیری‌های مستمر مدیریت آموزش و پرورش تربت‌حیدریه، این مجمع و اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان موفق شده است ۱۱ طرح را که در سال‌های قبل اجرای آن مسکوت مانده‌ بود، به مرحله اجرا و افتتاح برساند که از جمله آن ها می‌توان به طرح مدرسه سه کلاسه روستای «باغمیان»، مدرسه یک کلاسه روستای «خورق»،مدرسه ۶ کلاسه زنده یاد «الهام سلطانی» و سالن اجتماعات زنده یاد «صالحان» اشاره کرد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک + چهار =

دکمه بازگشت به بالا
بستن