شهری

فرمانده گروه ۴۴۴ مهندسی: وقوع انقلاب اسلامی ایران انگیزه‌ای بزرگ برای ساخت جامعه‌ای مهدوی است

کد خبر : 54758

فرمانده گروه ۴۴۴ مهندسی رزمی شمال شرق نزاجا گفت: وقوع انقلاب اسلامی ایران انگیزه‌ای بزرگ برای ساخت جامعه مهدوی و تمدن نوین اسلامی است.

به گزارش صبح مشهد، سرتیپ دوم احمد اکبری در حاشیه مراسم صبحگاه مشترک عهد سربازی که به مناسبت سالروز آغاز امامت حضرت ولیعصر(عج) برگزار شد، عنوان کرد: یکی از آموزه‌ها و مفاهیم اساسی در تفکر شیعه، مهدویت است. مفهوم مهدویت از ابتدای اسلام موجب انتظار و امید شیعیان برای آینده و ساخت تمدن اسلامی تحت رهبری و ولایت امام زمان(عج) شده است.

فرمانده گروه ۴۴۴ مهندسی رزمی شمال شرق نزاجا یادآور شد: ظهور منجی آخرالزمان وعده‌ای است که در تمام ادیان داده شده است. اراده الهی بر پیروزی مستضعفان قرار گرفته است، خداوند نیز در قرآن وعده داد که موعود عالم مایه برکت برای خلق زمین است.

وی افزود: ما همه خود را سرباز امام زمان(عج) می‌دانیم و تحت فرماندهی نایب ایشان تلاش می‌کنیم روز به روز برای سربازی و جانفشانی در رکاب منجی عالم بشریت (عج) و تنها امید مستضعفان عامل‌تر باشیم.

سرتیپ دوم اکبری خاطرنشان کرد: عهد بستن با امام زمان(عج) به این معنا است که منتظر ظهور و فرج هستیم و در صورتی که ظهور را درک کردیم، جان، مال و فرزند را تقدیم کنیم، چنین عهدی ساده نیست، انسان‌ها بارها عهد بستند، ولی به آن عهد متعهد باقی نماندند.

وی با اشاره به اینکه آماده‌سازی جامعه برای ظهور منجی عالم بشریت مفهوم انتظار است، بیان کرد: در دورانی که قدرت‌های استکباری در جهان سلطه یافتند، وقوع انقلاب اسلامی ایران انگیزه‌ای بزرگ برای ساخت جامعه مهدوی و تمدن نوین اسلامی است.

فرمانده گروه ۴۴۴ مهندسی رزمی شمال شرق نزاجا گفت: امروز دشمن به جنگ ترکیبی روی آورده است و تلاش می‌کند ملت ایران را به سمت ناامیدی سوق دهد تا از انقلاب و هدف اصلی خود دور کند. دشمنان در چهار دهه گذشته انواع توطئه‌ها را علیه نظام اسلامی و ملت ایران اجرا کردند، اما در اجرای توطئه‌های خود ناموفق بودند.

سرتیپ دوم اکبری تاکید کرد: آن‌ها نمی‌توانند امنیت، اقتدار و پیشرفت‌های نظام اسلامی را تحمل کنند. دشمنان همیشه در صدد تضعیف توان دفاعی ما و حمله نظامی به کشورمان بوده‌اند، اما تلاش‌های جهادی نیروهای مسلح کشور دشمن را در راه رسیدن به این هدف ناکام گذاشته است.

 

 

 

 

 

 

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 6 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن