اجتماعیاسلاید شو

قاب های ماندگار رونالدو در تهران!

نقش خاطره می زند، ستاره پرتغالی

کد خبر : 54695

حضور کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی فوتبال جهان در تهران همراه با النصر عربستان، باعث شد بسیاری از علاقه‌مندان این بازیکن محبوب، خود را به تهران برسانند و در اطراف فرودگاه و هتل محل اقامت او تجمع کنند به امید این که این ستاره بزرگ دنیای فوتبال را از نزدیک ببینند و عکسی به یادگار با او بیندازند یا از او امضا بگیرند.

البته استقبال گسترده فوتبال دوستان ایرانی از رونالدو صحنه های عجیب و قابل تاملی هم داشت که سوژه رسانه های داخلی و خارجی شد و حتی سایت رسمی باشگاه النصر و کاربران فضای مجازی در عربستان هم به آن ها پرداختند. در بین کسانی که برای استقبال از رونالدو و دیدن این ستاره به اطراف فرودگاه و هتل رفته بودند یک فیلم از پسربچه ای که گریه می کرد و ملتمسانه خواستار دیدار با رونالدو بود، بسیار جلب توجه کرد و در سطح گسترده ای همرسان شد و از دید مسئولان برگزار کننده و باشگاه النصر و رونالدو دور نماند. آدرین پسربچه کرجی که اشک می ریخت و می خواست رونالدو را ببیند دوشنبه شب به آرزویش رسید و در کمال ناباوری خود را در آغوش ستاره پرتغالی دید و هم شادی گل او را تقلید کرد و هم پیراهنش توسط رونالدو امضا شد و پیراهنی هم به یادگار از این بازیکن گرفت و خوشحال و خندان به خانه رفت.

این اقدام بسیار مورد توجه کاربران و مردم قرار گرفت، هرچند برخی هم به جنبه های منفی آن و تفاوت و تبعیض بین هواداران رونالدو به واسطه پولدار بودن بچه کرجی پرداختند و به درخواست اجابت نشده هنرمند توان یاب فاطمه حمامی که چهره رونالدو را نقاشی کرده بود و آرزو داشت او را از نزدیک ببیند،اشاره کردند. از دو روز پیش به ویژه پس از دیدار پسربچه ایرانی با رونالدو، با فشار رسانه ها و مردم، مسئولان باشگاه پرسپولیس با هماهنگی مسئولان برگزاری و احیانا تیم مهمان، اعلام کردند که زمینه دیدار هنرمند توان یاب با رونالدو مهیا شده و او برای دیدار با این ستاره در راه تهران است.

فاطمه حمامی دیروز پیش از بازی راهی هتل محل اقامت تیم فوتبال النصر شد و با رونالدو دیدار کرد.او تابلوهایی را که از وی نقاشی کرده بود به ستاره بین‌المللی فوتبال جهان هدیه کرد و با او عکسی به یادگاری گرفت.رونالدو نیز پیراهن شماره ٧ خود را امضا و به فاطمه حمامی اهدا کرد. بازی پرسپولیس و النصر با هر نتیجه ای که تمام شده باشد شاید فقط تا چند روز در ذهن باقی بماند، اما قطعا این قاب های قشنگ و انسانی که در حاشیه فوتبال و توسط ستاره مستطیل سبز ساخته می شود برای خیلی ها خاطره ای ابدی خواهد بود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 + بیست =

دکمه بازگشت به بالا
بستن