اخبار مهم

کشف ۲۰۳ گوشی هوشمند سرقتی توسط مرزبانان هنگ تایباد 

کد خبر : 54632

فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی از کشف ۲۰۳ گوشی هوشمند سرقتی با هوشیاری مرزبانان هنگ مرزی تایباد خبر داد.

به گزارش صبح مشهد به نقل از  خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی فرماندهی مرزبانی استان خراسان رضوی، سردار ” مجید شجاع” فرمانده مرزبانی استان در تشریح این خبر بیان داشت: در راستای برخورد قاطعانه با قاچاقچیان در مرزهای استان ، مرزبانان هنگ مرزی تایباد حین کنترل و بازرسی خودروها در پست کنترل و مراقبت مرزی ۱۷ شهریور ، موفق به کشف ۲۰۳ دستگاه تلفن هوشمند سرقتی از یکدستگاه خودروی تریلی شدند .

وی در ادامه تصریح کرد: کارشناسان ارزش ریالی گوشی های تلفن هوشمند سرقتی را ۱۶ میلیارد و ۶۹۳ میلیون ریال برآورد نمودند و مرزبانان ضمن توقیف خودروی مربوطه، متهم را به همراه گوشی های مکشوفه تحویل مراجع ذی الصلاح دادند.

این مقام مسئول مرزبانی استان در ادامه نیز بیان داشت: گوشی های سرقتی تحویل اداره آگاهی می شود و پس از ثبت در سامانه مربوطه تحویل صاحبان اصلی آن خواهد شد.

فرمانده مرزبانی خراسان رضوی در پایان با قدردانی از تلاش های مرزبانان در راستای جلوگیری از سرقت و قاچاق اموال هموطنان گفت : مرزبانان استان خراسان همواره در جهت مقابله با قاچاقچیان تلاش می نمایند لذا به هموطنان توصیه می کنم در حین استفاده از تلفن همراه مراقبت های لازم را داشته باشند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 + 18 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن